Skocz do zawartości

Białe budziki:)


KaBaN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tak jak juz wspominalem wczesniej na allegro oglaszal sie koles o nicku a-mat ze ma do sprzedania plik graficzny z obrazkiem zegarow do MZ 250.

 

oto co on napisal w opisie na allegro:

mam do sprzedania wzory białych zegarów do MZ ETZ 150, 250, 251 i innych MZ np. TS250! oto opis roboty: Białe zegary wydrukowane na papierze kredowym, krawędź zewnętrzną wycięta nożyczkami, licznik km wycięty za pomocą skalpela(lub nożyka do kartonu) i linijki, a otwory na kontrolki są wybite specjalnymi dziurkaczami szewskimi (średnica 8 albo 10mm), podobnie otwory pod wkręty i wałek wskazówki (chyba 3mm), następnie wszystko zalaminowano tak jak to się robi np. z prawo jazdami ważne żeby powycinać wszystko PRZED LAMINOWANIEM ponieważ później papier mógłby mieć kontakt z woda, a tak jest zabezpieczony! później całość naklejono na oryginalne czarne tarcze, koszt to około 10zl(a nawet mniej)! wszelki kontakt i pytania na [email protected] lub 692590299 tylko wpłata na konto, po wpłacie przesyłam wzory zegarów na mejla! na foto widać moją ETZ 251, super się prezentuje z tymi zegarami! na wzorze obrotomierza w miejscu zielonego prostokąta można wpisać swój psełdonim albo coś innego! POLECAM!!!!!! brak kosztów transportu:) TYLKO 5zł!!!!!!

 

pozniej dodal jeszcze dwa sproatowanie:

SPROSTOWANIE: opis roboty tzn. to co trzeba z nimi zrobić!!!! ja wysyłam tylko wzory do zegarów jako pliki(w formacie gif)

 

Zdjęcie nie jest zabardzo wyrazne ale troche na nim widac.

http://motocyklisci.riders.pl/album_pic.php?pic_id=533

 

Co o tym myslicie. Zastanawialem sie czy ich nie kupic.

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie wiem kto jest autorem tych zegarów, albo ten koles z allegro albo klient co ma je na swojej stronce, wieć danie zarobić gościowi mija sie z celem za darmo macie takie same , tylko sciągnac wypakowąc rarem i już jest http://etzmz250.w.interia.pl/p.html ,zegary sa w formacie gif ,a co do drukowania to daje wam linka do program i można smiało drukowac http://www.idg.pl/ftp/pobierz/pc/1496.html, programik nazywa sie print pilot, a ten koles nie wiem co robi jeśli to on zrobis to spoko, a jesli nie ,to jest trche nie fer wobec tego kolesia co na stronce je ma on jakby chciał tez by je sprzedawał po 5 zł ,a daje za darmo sami pomyślcie i wybierzcie:)Na mój gust bedzie lepiej jak sciągniecie i zrobicie reszte sami, bedziecie mielsi wieksza satysfakcje a poza tym laminowanie formaty A4 to góra 2 zł .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...