Skocz do zawartości

zlot słoni w Bawarii


dragon64
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,gdzieś mignął mi temat zlotu elepfantów,ktoś z foruimowiczów planuje ten wyjazd,ale nie moge odnaleść tego postu.Zakładam więc ten temat licząc na odzew.Ja razem z kolegą z Gorzowa wyruszamy w czwartek lub srode ,zlot zaczyna sie w piatek30.01.09.Jedziemy prawdopodobnie przez Niemcy,ale w rachubę wchodzi przejazd przez Czechy.Kolega jedzie na BMW z wózkiem ,ja jade na Varadero.Nie wiem jakie tempo,bo nie znam możliwości motocykla kolegi.Mamy jeszcze troche czasu do wyjazdu,może znajdzie sie jeszcze kilku twardzieli gotowych na takie wyzwanie.Mieszkam w Drezdenku,woj.lubuskie,do zachodniej granicy mam ok 80 km,a do celu 800km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej.

Ja też jadę na Elefantentreffen, tylko że z innej strony; z Anglii.

Prawdopodobnie będę jechał sam Yamahą z koszem. Mam około 1300km do zrobienia. :crossy:

Fajnie byłoby by się spotkać na miejscu.

Jestem pewien że sporo ludzi z Polski się tam wybiera.

 

A tak w ogóle to mam wolne miejsce w wózku jak by ktoś chciał się wybrać ze mną z Londynu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

Jade z Wrocka, jesli chcesz to mozemy sie zbic w kupe. Koledzy z Krakowa tez jada, ale przez Czechy, nie wiem czy bedzie tam dobra droga? Oni jada w czwartek na wieczor. Ja myslalem o srodzie z przerwa gdzies w polowie drogi w niemczech. Nie wiem jeszcze jak jechac. A Ty jakie masz plany?

 

Jesli chcesz to pisz na : [email protected]

 

Pozdrawiam

Motoswirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...