Skocz do zawartości

Jak nakazuje kultura


Masza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich motocyklistów!

Niedawno zalogowałam się na forum, więc wypada się przedtawić. Jestem Maryśka i to mój pierwszy sezon na motorku - w końcu już nie jako plecaczek :icon_biggrin:

Jeżdżę moją ukochaną Honda Shadow. W garażu od dłuższego czasu remontuje się Junak M-10. Mam nadzieje, że nim też kiedyś w końcu wyjadę.

Pozdrawiam wszystkich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę moją ukochaną Honda Shadow. W garażu od dłuższego czasu remontuje się Junak M-10.

 

O kurcze... czyżby Merh zmienił płeć?? :P

 

Przepraszam :)

 

Witamy koleżankę!! Zapraszamy do wspólnej jazdy i przygody!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do haja ja też tak pomyślalem na poczatku.WITAMY SERDECZNIE NOWA MOTÓRZYSTKE.Ja narazie jako plecak uuuu ale to nic trzeba coś zakupic wiec wszystko dojdzie z biegiem czasu ale tak po za tym dlatego jezdze bo lubie tych motocyklistow. Atmosfera jet super. Jednak trzeba przyznać mi racje ze gdyby tu nie pare osob to iprezy nie wygladaly by tak jak wygladaja np JOAŚKA DAREK MIKOŁAJ MAJUSZ i wiele innych ale dzieki nim sa tak wspaniale imprezy organizowane, w swoim imieniu wam bardzo dziekuje pozdrawiam :)))))

PS:MAM nadzieje ze tak jak mowiono ze bedzie organizowane cos w zwiazku z WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Edytowane przez PARUZEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]zaraz zlecą sie "Sępy"

 

Niedziale Klaudiusz, niedziela ......

Troszke z opoznieniem, ale .... powitac kolejna motonitke i jak nakazuje tradycja, prosze o zalaczanie fotek/podawanie linkow do nich :icon_mrgreen: *

Pragne zaznaczyc ze zdjecia sa potrzebne do oceny Twojego zaawansownaia w motocyklizmie i dalszej Twoje edukacji w tym kierunku, jak rowniez bezstresowej Twojej tu bytnosci :clap: :buttrock:

Wiec ..... wszystko dla Twojego dobra :lalag:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* niepotrzebne skreslic

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo Paruzel poruszył świetny temat :) Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, trzeba też będzie zorganizować motórzystów ;] ale Paruzel jesteś niezwykłym plecakiem bo jedziesz do przodu mimo tego że twarz masz odwróconą do tyłu :D +kamera ;p... PozDro ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej kierowca no i ja mam dobre oparcie i jestesmy wyprostowani czyli zgodnie z zaleceniem ortopedy - byly to plusy a minus nie widac co sie dzieje z przodu no zle trzymanie w skretach hehe.No plecak to plecak wiesz ktos musi wziac takiego plecaka tzn jak chce ale ja narazie jestem od informowania wszystkich o takich akcjach no i archwizowania wszytskiego, no i rozpowszechnianiu zgromadzonych materjałów Dalej filmiki sa zawaliste tylko kamere reperuje a wtedy nic lepiej nie bedzie wygladalo :)))

A po za tym to trzeba przyznac ze chyba filmiki beda zawaliste chodz aparatem ale wynagradza to nam jakosc waga no itp hehe:)) pozdrawiam

Edytowane przez PARUZEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty??? eee, trzeba iść z biegiem czasu :> ja poprosze filmik z kamerki :) najlepiej z jakąś dobrą muzyką ;p

 

 

Eh wy młodzi, tylko filmy by oglądali :icon_mrgreen:

W zdjęcie możesz się wpatrzeć i wydobyć różne cechy jakich nie zobaczysz w filmiku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh wy młodzi, tylko filmy by oglądali :icon_mrgreen:

W zdjęcie możesz się wpatrzeć i wydobyć różne cechy jakich nie zobaczysz w filmiku ;)

 

Młodzi? ;D odezwał się Pan w podeszłym wieku xD, jak chce coś zobaczyć to zatrzymam sobie filmik i się wpatrzę. Na filmie możesz zobaczyć zmysłowe ruchy ,których nie zobaczysz na foto :D

Edytowane przez Trauma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...