Skocz do zawartości

Kulig 30.11.08


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja proponuje 30.11.08 w sobote.oczywiscie jesli nam snieg nie stopnieje.pytanie teraz-kto ma samochod w miare terenowy,bo kunia zapewne brak..gdzie moze sie odbyc takowy rajd ze sankamy..?

 

kazdy sobie na miejsce dojedzie na 4 kołach(wedle uznania) a po porzadnym kulygu walimy do baru z wieczora.o! takie moje zapatrywania na przyszly weekend.

prosze podac mi teraz jakas trase zasniezoną i dosyc dlugą.lasy kozłowieckie chyba nie sa za bardzo zasniezone,co?

 

najmlodszych nie pytam o zdanie i prosze mi sie tu nie udzielac.nie potrzebuje smietnika. :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa lata temu byłam na Bratniku. I przejazd był przez lasy Kozłowieckie itp. itd. W każdym bądź razie trasa dość długa, ale można było sobie samemu ją ustalić, albo przynajmniej podać jakieś konkretne godziny, w których ma się owy kulig odbyć.

Poza tym konie i sanie mieliśmy wynajęte (wraz z woźnicami) i z tego co pamiętam dość tanio... Jeśli byłby ktoś zainteresowany to mogłabym się dowiedzieć dokładnie od kogo były konie i sanie wypożyczane i za ile ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Pan do którego dzwoniłam w sprawie kuligu 'lekko' się zdziwił, że już do niego dzwonię. W każdym razie jeszcze trzeba poczekać, bo:

1. Nie ma przygotowanych sań.

2. (najważniejsze) Brak śniegu!

 

Jednak sytuacja się przedstawia tak, że wynajem sani wynosi w granicach 50-60 zł, a tam się mieści może z 4-5 osób. Można będzie negocjować jak będzie wielu chętnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem...sniegu nie bedzie ;/ nie udany baleeeeet... :D ale w razie czego wiemy ze jest kuń,sanki so i bedzie jazda jak bedzie Gazda :)

w piatek,jesli ktos nie trafił na podsumowanie..,pijemy za nieudany kulig :D zapraszam.z checia powtorze ostatnie .. swietowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...