Skocz do zawartości

No to ja też się pochwale...


CBRman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu stać mnie było by zakupić sobie nowe moto :biggrin: . Sprzedałem starszą cbr-ke i zakupiłem nową f3 :crossy: . No cóż moje maleństwo stoi schowane i czeka na nadchodzący nowy sezon, a ja wraz z Nią. Pozdrawiam wszystkich którzy mają podobną sytuację :smile: , ale nie martwcie się sezon niebawem nadejdzie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też się nie mogę doczekac kolejnego sezonu, no masakra ... jeszcze sie zima nie zaczeła a ja juz o wiosnie myśle , na szczęście jeszcze nas śnieg nie przykrył, i chociaz moja maszyna juz "zimuje" to jakos inaczej przechodzi sie ten etap bez Niej, i chociaz dosyc duzo smigałam w tym sezonie ciągle czuję niedosyt! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się :banghead: BasiulaCM[/size] też tak mam. Jest to normalny objaw. Więc wsystko z nami w "pozo" Miłego oczekiwania na sezon. Pozdro.

 

A co do fotek to oczywiście dodam , ale dopiero wieczorem bo jak narazie mam duż do załatwienia. A dni są takie już krótkie. Narazie chejooooooo. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałam kolesia jak śmignoł sprzętem, no to nie powiem... pojawił się u mnie uśmiech bezwarunkowy, i obejrzałam się za siebie jakbym pierwszy raz na oczy widział motocykl:D ale jaja, kurcze ja już w tym roku nie pojadę :/ chociaż ze mną to nic nie wiadomo hehe, hamuje mnie tylko to ,że Honda już opatulona i akumulator wyciągnięty... Ale jeszcze tylko grudzień , styczeń , luty i w marcu już wiosna:) Dobrze ,że są jeszcze Moto Bazary gdzie można poczuć podmuch klimatu motocyklowego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że kobiety też mają takie odruchy.Ja właśnie wróciłem z garażu i co ja mam teraz powiedzieć robię przy swoim maleństwu. A poza garażem zaczyna kropić. i nici z jazdy bo maszynka przygotowana do zimowego snu,ale ja ją pobudze wiosną. Robię przy niej i cieszę się jak mały chłopiec nowy samochodzikiem.

 

 

 

A o to fotki które chieliście. HONDA CBR 600 f3.

 

 

http://picasaweb.google.pl/CBRmaniak/ZdjCi...zoneGwiazdkami#

 

Edytowane przez CBRman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...