Skocz do zawartości

Mój Fazerek :)


Miśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno spojrzenie i się zakochałam..... jest śliczny, granatowy i jest mój :buttrock: ...... mam go od trzech tygodni i najchętniej wstawiłabym go do dużego pokoju żeby mi nie schodził z pola widzenia :buttrock:

 

http://picasaweb.google.pl/monirog/Fazer#

 

 

Pozdrawiam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje sprzeta, sam jezdzilem i bardzo milo wspominam. Po sezonie uzytkowania Fazerka moge ci tylko polecic: zaloz sobie dobry wydech ( Akrapovic'a polecam ), nie myj go na myjce bo elektronika latwo pada ( zegary, przyciski przy kierownicy ). Uwazaj tez na skrzynie biegow, zwlaszcza zmiana z 1 na 2 przy wysokich obrotach boli ta skrzynie, potrafi takze wskoczyc falszywy luz pomiedzy 4 a 5, zwlaszcza jak latasz dynamicznie po traskach. A i wywal te fabryczne kartofle Bridgestony...

 

Kurde, az mnie sentyment naszedl :rolleyes: Gratulacje jeszcze raz Fazerka, krotkiej zimy i duzo kilometrow w przyszlym sezonie.

 

Pozdrawiam

Dexio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny motorek :icon_biggrin: Mam dokładnie taki sam :icon_razz: Niestety rzadko jest tak czysty :buttrock:

 

... zaloz sobie dobry wydech ( Akrapovic'a polecam )...

Oj tak. Od miesiąca mam Akrapa i też mogę go śmiało polecić. W korkach idealnie się sprawdza - puszki same zjeżdżają ze strachu o lusterka :icon_twisted: Dźwięk z filmików nawet w połowie nie oddaje efektu na żywo.

 

...Uwazaj tez na skrzynie biegow, zwlaszcza zmiana z 1 na 2 przy wysokich obrotach boli ta skrzynie...

Trzeba wyrobić sobie nawyk wywierania małego nacisku na dźwignię przed wrzuceniem dwójki i wtedy wchodzi czysto bez bólu, przynajmniej u mnie.

Edytowane przez Mizc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akrap rzadzi :icon_twisted:

 

A co do biegow, to jakos 600 Yamahy ktorymi jezdzilem albo sie przejechalem tak maja ( R6, Fazer ), 2-jeczki kiedy wrzucasz je ze sprzeglem na wysokich ( pod czerwone pole ) obrotach wchodza bardzo oporowo. Przynajmniej w mojej skrzyni 2 zawsze wchodzila glosno a motocykl tez byl nowy i niby umiem jezdzic. Zasadniczo lepiej bylo wrzucac bez sprzegla na nizszych ( odpowiednich ) obrotach.

 

A i jeszcze - pomyls o zalozeniu crashpadow :icon_biggrin: ale nie tych firmowych Yamahy bo wiekszego badziewia nie widzialem. Jak wywalilem sie przy 40 km/h crashpad pierwsze co zrobil to sie zlamal, nawet nie byl ani troche przytarty. Skuteczniejsze przy takich wolnych szlifach sa crashpady mocowane bezposrednio na sruby a nie na jakis dziwnych wypustkach tak jak te oryginalne. Pomijajac juz to ze oryginaly sa niewspolmiernie drogie jak na ich jakosc.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do crashpadów, to oryginalne są teraz chyba za 450zł (Połczyńska). Ja jednak po opiniach na forum kupiłem Zipsera za 249zł (Larsson), tyle, że jeszcze ich nie założyłem, bo muszę je najpierw pomalować na czarno :icon_twisted:

 

Yamaha pewnie specjalnie wypuściła takie gówno, bo dla nich każda podrapana część to okazja do zarobienia pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zestaw porad, napewno skorzystam :icon_twisted:

Co do crashpadów to na starcie wymienili mi na jakieś inne (podobno jedyne słuszne :icon_biggrin: ) po tym jak jeden z moich przyjaciół miała identyczne odczucia co do firmowych yamahy po glebie jak Dexio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kolor motocykla jak i kasku :-)

Rewelka :banghead:

Gratuluję dobrego gustu i jedynego słusznego wyboru :D

 

Co do koloru moto to rzeczywiście jest śliczny ale najzabawniejszy był powód dlaczego właśnie taki. Kiedy wybierałam kolor a zastanawiałam się jeszcze nad srebrnym kolega powiedział żebym wzięła granatowy bo srebrny kojarzy mu się z samochodem służbowym, więc wbrałam granatowy.... to było w piątek a w poniedziałek odebrałam nowy służbowy samochód .... granatowy :cool:

A co do jedynego słusznego wyboru to oczywiście masz racje :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...