Skocz do zawartości

kawusia kurasia :D


kuraś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od poczatku szukalem jakiejs 500 ewentualnie xj. pare mialem na oku moto ale padlo na gpz bo byla okazja tanio kupic (anglik) i w wg mnie dobrym stanie (procz rdzy :crossy: ) gs'a ta cene to chyba bym kupil zajechanego '89r :/

no wiec tak jest to dokladnie ex500 (bo to wersja na uk :lalag: ) ale ogolnie to gpz500s z '97 roku z przebiegiem ~51tys km. (realne? predzej ten przebieg niz w innych 20letnich moto 35tys :icon_evil: )

narazie mam ja pare dni i sie z nia oswajam-po simsonie 60kucy to juz cos :icon_razz:

http://www.bikepics.com/members/kuras19/97gpz500/ pare fotek po kupnie. jak widac rdza czacha peknieta ale lakier na baku i boczkach b. przyzwoity :crossy: mankametem odpoczatku byl wlew paliwa ktory sie nie otwieral ujowo chodzaca stacyjka nie dzialajace zamki do kaskow, wydmuchana uszczelka pod jednym kolektorem no i rdza :buttrock:

uszczelke zrobilem i odrazu ciszej chodzi cena-0zl bo mam akurat takie miedziane w domu :P z wlewem baku tez sie uporalem wystarczylo wd40 :icon_razz: przy kupnie nie dzialalo wiec i cena 2,5tys to nie duzo wg mnie. opony ok lancuch tez (do tego pod tablica ma zamontowana smarowniczke ) zimna sie zbliza wiec bedzie czasa na oleje regulacje itd i tu kieruje do was pare pytan :clap:

 

zalecany olej 10w40,50 20w40,50 ktory wybrac? czy do tego przebiegu nalac polsyntetyka czy mineralny jakis?

plyn do chlodnicy zwykly jak do auta??

czy olej spuszczac na rozgrzanym silniku czy zimnym? (w simsonie na cieplym bo lepiej wsio splynelo :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...