Skocz do zawartości

Sprzedam kąplet ciuchów, kask enduro/cross


damiannn123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Do sprzedania mam kąplet prawie nowych ciuszków na enduro. Spodnie O'neal rozm.38 z regulacją w pasie cena nowych 260zł u mnie 180zł spodnie są jak nowe. Kurtka Scott San Diego rozm.XL jest jak nowa ma tylko niewielkie plamki od błota na rękawach (tam gdzie jest białe) w kurtce są odpinane rękawy cena nowej 230zł u mnie 150zł. Koszulka Roleff nowa nie uzywana z metką cena nowej 100zł u mnie 70 zł rozmiar XXL. Buzer Polisport XP2 jak nowy nic niepołamane cena nowego 180zł u mnie 100zł. Buty Forma Raptor TX noszące ślady użytkowania są dwa pękniecia niewidoczne wewnątrz buta na szwach u góry(puściły nitki ja to zszyłem buty przez to nic nieztracily) cena nowych 550zł u mnie 250zł. Gogle scott są w bdb stanie nowa szyba cena nowch 100zł u mnie 50zł.Kask Awina w stanie dobry(musiałem zmienić nalepkę na daszku bo orginalna sama odpadła). W tych ciuszkach nie zaliczyłem żadnej gleby. Przejechałem w nich ok.1500km. Wszystko kupowałem na wiosne. Sprzedaję ponieważ przesiadłem się na choopera. O dokładniejsze zdjęcia pisać na meila.Mój wzrost to 175cm waga ok.100kg.Mogę sprzedać każdą rzecz osobno ceny tak jak napisałem.

 

http://allegro.pl/item459974990_kaplet_pra...duro_cross.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...