Skocz do zawartości

Intermot 2008


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

Do zwiedzenia bylo tym ratem " tylko " 7 hal :icon_mrgreen:

 

oprocz nowosci dla kazdego sporo wystawcow skosnookich oraz lichnych przedstawicieli akcesoriow ( zwlaszcza tych wytwarzajacych wysokiej jakosci skorzane kombinezony i nietylko. ) Lacznie z Retbikei ich pakistanskiego producenta ).

 

Wystawil sie nawet Romet, mozna bylo podziwiac czy Komar#a czy Motorynke :crossy: ( krowki gdyby nie byly mordoklejki byly by smaczniejsze - oczywiscie subjektywne, he, he.

 

O 13.00 pokaz stuntu w wykonaniu Chrisa Pfeifer'a. Nie omieszkalismy zrobic sobie pare fot. " Co niektorzy" mieli nawet mozliwosc dosiascia maszymy Pfeifer'a ( mowa o moich dwoch kolegach ) ktorzy

 

pojechali test zrecznosciowy organizowany przez ADAC, "inni" sobie odpuscili, gdyz musieliby jechac poza konkurencja :)

 

Nie dane mi bylo jakos zapoznac sie z nowosciami Aprili, zwlaszcza RSV 4. mam jednak nadzieje, ze nadrobimy to w przyszlorocznym rozpoczeciu sezonu organizowanym rowniez na terenie ADAC pod Lüneburg'iem o ktorym juz zdarzalo mi sie pisac :crossy:

 

Tak wiec mozna bylo sporo poogladac i przymierzyc sie do jazd probnych ktore odbeda sie juz w przyszlym roku ( przynajmniej ich czesc ).

 

Bilans - mnostwo pozytywnych wrazen, oraz odczuwalnych skutkow zwiedzania, o k***ocenzurowano*** jak mnie nogi bola

 

Siemka !

 

jak ogolnie wiadomo lub nie, w Sobote odbylo sie IV spotkanie forumowe na Intermot Köln.

 

Uczestnicy spotkali sie o godz 09.00 w hali nr 4 i rozpoczeli zwiedzanie kolejnych 7 hal ( do 10 + imprezy pozahalowe ). Brakowalo co prawda Dejv'a, ale ten zostal usprawiedliwiony ( gdzie byla reszta nie wiemy ? ).

 

W ciagu trzech godzin zwiedzilismy az trzy hale. O 13.00 pokaz stuntu w wykonaniu Krisa a wlasciwie Chrisa Pfeifer'a. nie omieszkalismy zrobic sobie pare fot. " Co niektorzy" mieli nawet mozliwosc dosiascia maszymy Pfeifer'a

 

Adam z Krisem pojechali test zrecznosciowy organizowany przez ADAC, "inni" sobie odpuscili, gdyz musieliby jechac poza konkurencja

 

Nie dane mi bylo jakos zapoznac sie z nowosciami Aprili, zwlaszcza RSV 4. mam jednak nadzieje, ze nadrobimy to w przyszlorocznym rozpoczeciu sezonu organizowanym rowniez na terenie ADAC pod Lüneburg'iem o ktorym juz zdarzalo mi sie pisac, he, he.

 

Tak wiec mozna bylo sporo poogladac i przymierzyc sie do jazd probnych ktore odbeda sie juz w przyszlym roku ( przynajmniej ich czesc ).

 

Bilans - mnostwo pozytywnych wrazen, oraz odczuwalnych skutkow zwiedzania, o k***ocenzurowano*** jak mnie nogi bola

 

http://picasaweb.google.pl/ksrider/NowosciIntermot200802#

 

:wink:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...