Skocz do zawartości

Lubartów 18.10.2008


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też się bardzo podobało! ;-)

Poza tym bardzo fajny ksiądz prowadził Mszę. Gdyby takie motocyklowo-religijne kazania, mówione przez takich księży, były w kościołach, to codziennie bym tam była! Aż miło słuchać!

 

'(...) Jedźcie w pokoju (...)' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udana imprezka, bez dwóch zdań. Szczególnie spodobało mi się żarełko :cool: Dawno nie jadłem tak dobrych placków :icon_mrgreen:

Następnym razem jednak można by to zacząć nieco wcześniej, bo tak to krótko to trwało wszystko. I powinny być do konkurencji dawane jakieś rękawice (takie robocze)... jeszcze się nie pozbyłem smaru zza paznokci :eek:

Poza tymi małymi szczegółami wrażenia jak najbardziej pozytywne :buttrock: No to do kolejnego zakończenia sezonu... będzie już chyba po raz 3 :clap:

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybkiego zmontowałem trochę materiału video, niestety ale ograniczenia no i jakość na youtube nie jest zachwycająca, więc wszystko pojawi się na DVD.... kiedy?.... hmmmm sam tego nie wiem hehe (postaram sie jak najszybciej).

 

http://pl.youtube.com/watch?v=6_I34a1FWgQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybkiego zmontowałem trochę materiału video, niestety ale ograniczenia no i jakość na youtube nie jest zachwycająca, więc wszystko pojawi się na DVD.... kiedy?.... hmmmm sam tego nie wiem hehe (postaram sie jak najszybciej).

 

http://pl.youtube.com/watch?v=6_I34a1FWgQ

Jak ktoś chce to ja już mam wszystkie filmiki z tej imprezy u kapucynów na dvd no i z elizówki <w tym z żóżlu kto chce wiec prosze pisać>

 

Mi też się bardzo podobało! ;-)

Poza tym bardzo fajny ksiądz prowadził Mszę. Gdyby takie motocyklowo-religijne kazania, mówione przez takich księży, były w kościołach, to codziennie bym tam była! Aż miło słuchać!

 

'(...) Jedźcie w pokoju (...)' :biggrin:

Ja tam tylko końcówke zobaczyłem ale z tej krótkiej chwili mi też się podobał ten ksiądz <ziomal> hehe pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :)

dziś kolega tym czerwonym BMW w 1:50,kolege też jakimś czerwonym cudem i tego kolego tym charleyem w 3:20 :)jechał xD hyh stałem z ziomkami w baranówce pod sklepem xD

filmik spoko teraz pluje sobie w borde że nie pojechałem ;/

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...