Skocz do zawartości

Wyjazdy Wszelakie


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oj tam...mowa o jakims dalszym wyjezdzie na jakies 3 dni. niedziela,pon,wtorek.. trzeba taki weekend wykorzystać jakoa by pogoda nie była...zawijamy pod jakis osrodek,czy domki i juz.

 

 

żeby się nie rozpisywać, i nie r o z w l e k a ć ........... tematu

JESTEM ZA !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead: :bigrazz: Nadal możemy puszkami i Motórami na borki polecieć tylko szybka decyzja to i Wawke i innych ściągniemy i bedzie zabawa i OGNICHOOOOOOOO !!!! i najazd na ;) BORKIIIIIIII

Edytowane przez CZESIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITASKI!

 

Moja propozycja jest następująca:

 

Zarezerwować można domki nad Firlejem( są miejsca,domki są ogrzewane i całkiem fajne-- 4 i 5 osobowe).

Od 09 listopada będziemy też mieli do dyspozycji dużą salę ( wcześniej jest jakieś szkolenie czy coś).

Spokojnie ponad 50 osób albo i więcej się pomieści. Koszt noclegu od osoby( mimo,że domki są na określoną ilość osób) to jakieś 20 - 25 zł. za dobę

Wiadomo,że część osób przyjedzie w piątek ale część dołączy później bo pracuje.

Za jedzonko zrobimy zrzutkę i kupimy co potrzeba. No a :bigrazz: to kto ile i co lubi :banghead: Ognicho zrobimy, muzykę się zorganizuje i będzie kolejna PRÓBA GENERALNA ZAKOŃCZENIA SEZONU MOTO :biggrin: :crossy:

Jeśli pasuje to decydować się bo może inne strony POLSKI zechcą dołączyć a czasu niewiele.

Pisać ,dzwonić i się określać. CZEKAM :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam --- Joaśka

 

Przygotowałam wstępny plan Dżamprezy :icon_eek:

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa propozycja, blisko a właściwie pod nosem, zamiast na podruż kaske można wydać choćby na zupę chmielową, jestem na tak, ale niestety od soboty... (nocki, w sobotę skoroświt schodzę). Mam możliwość zabrania 4 osób w puszce ze sobą, tudzież jeszcze spokojnie da się upchać 3 kolejne w bagażniku hehe :)

 

Jestem na TAK !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...