Skocz do zawartości

Zakonczenie sezonu" Ostrów Lubelski 6.09.2008


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema impreza była super bawiliśmy sie do białego rana i nie było Paruzela kto jedzie za tydzień na super Veteran to sie wpisywać pozdrawiam wszystkich co byli na spotkani w Ostrowie Lub i innych też :notworthy: :notworthy: ;) :notworthy: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zadnego odzewu oftopowego <lol>

 

jak juz zostało ustalone-za rok organizujemy w tym samym miejscu zlot,ale z prawdziwego zdarzenia.o ile oczywiscie znajdzie sie sponsor :crossy:

miejscowka i teren dookoła wspaniały.

siema ja zaluje ze nie moglem z wami zostac ale bylem z wami caly czas duchem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle ja pierwszy i pewnie jako jedyny dodaje zdjecia.

po co wam te aparaty,jak nikt inny oprocz was nie zobaczy tych zdjec? dodawac!! juz!!! picasa nie jest trudna w obsłudze!

 

a zdjecia mowią same za siebie jaka była zabawa i kto był "panem imprezy" :icon_mrgreen:

dodałem wszystkie jakie miałem.na zyczenie moge usunąć.swoich pare min tez mi sie nie podobało,ale to ma byc naturalnie a nie wybiorczo.cieszcie sie wspomnieniem soboty :banghead: bylo wspaniale!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebiste zdjęcia w przyszłym roku jeżeli ma być zlot to chyba nie tylko na zakończenie sezonu ale także na rozpoczęcie :)

No a te dwie MZ to ciekawe czyje :DD

Merhu zajebiście sie postarałeś z fotasami :crossy:)

 

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELOŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ!

Kilka moich fotek z integracji w Ostrowie.

 

http://picasaweb.google.pl/ASIULEC.S/OSTRW...6Sierpnia2008r#

 

Pozdrawiam --- Joaśka :)

 

 

PEES Podziękowania od Ludzi ,którym udzielaliście pomocy w związku z wypadkiem za Niemcami w drodze do Ostrowa Lub.

Chłopak czuje się dobrze. Ma jedynie złamany nadgarstek,którego ból znieczulał na weselu ;) ,na które jechali.

Wypuścili Go ze szpitala po opatrzeniu i mógł uczestniczyć w uroczystości.

Tylko sama papierologia na trasie trwała jeszcze 3 godziny :)

Wiecie co usłyszałam od jego Kolegi Krzyśka( tego z długimi włosami)? Otóż byli zaskoczeni,że obcy Ludzie czyli Wy pomagacie w taki sposób. I to i sprawcy i poszkodowanemu. Byli w szoku,że tak można potraktować całą sytuację. Pierwszy raz spotkali się z takim podejściem do sprawy. I są bardzo wdzięczni. Może wpadną do Borek bo mają tylko kilka kilometrów do tego miejsca.

WIELKIE DZIĘKI DLA WSZYSTKICH!!!!!!!! :cool:

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merh thx :banghead: przynajmniej jeden zuważył i wiedział kto to :) a reszta nic ale ten twój Junaczek to zajebisty kurde pozazdrościć takiego sprzęta :) Merh-u wrzuć fotasy na forum na jakiegoś serwa :D za rok sie pokarzemy z ziomkami na dłużej naczy na nocke bo kurde tak na sucho to była lipa siedzieć nic nie wypiliśmy itd. bo wracaliśmy a najlepsze to było to że ja bez prawka i bez papierów naczy OC i przeglądu na MZ ahahah a czyściutko było i bez awaryjnie :D

a o zlocie powiem tak no było spoko najlepszi to byli ci no ten Roman i jeszcze ten drugi grubszy :D tylko zapomniałem jak on tam się zwał :D ale spoko typi brehta jak nie wiem i ty mi jeszcze powiedz czy napisz na pw jak z tymi tabliczkami.

Komu poszło lusterko w tym czerwonym Kawasaki czy suzuki :P co spadło na to zielone Kawasaki :banghead:) hah dobre to było :P

 

Pozdroo wszystkim :-]

 

ten grubszy to gazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...