Skocz do zawartości

Zakonczenie sezonu" Ostrów Lubelski 6.09.2008


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jedzie jedzie.dlatego o 16. o drugiej z arbeit wracam,wale pozniej do Lonki,pakuje graty i jadymy.moze waldi bedzie o 16 tez.ale to sie juz zgadamy jutro.jak cos ktos nie teges to ESOWAC,nie dzownic.rozumiem ze zabawa bedzie totalna. :biggrin: romek juz cos tm naszykował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci radzę PARUZEL po dobroci ! Ty nie bierz siekiery ani innych narzędzi ostro lub tępokrawędzistych bo sie może dziać :eek:

a nam spokoju potrzeba.

 

Poza tym - nieletni jesteś i po co rodzice mają mieć problem przez Ciebie dziecko drogie.

Weź inne zabawki.Mniej szkodliwe dla zdrowia Twojego i innych :P

Pozdrawiam --- Joaśka

Co to jest grupa LSM. bo Lubelska Spółdzielnię Mieszkaniowa to i nie wygląda.

ps.czekam na swój moto , więc... a poza tym w tej chwili przeczytałem o spotkanku.

 

Ja już wróciłem... Z małymi przygodami ale bezpiecznie :)

 

Kto nie był niech żałuje :P Zabawa była przednia :icon_twisted:

 

 

No to czekamy na fotki. Jeśli były robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LSM-Lubelskie Stowarzyszenie Motocyklistów. prawnie istnieje od poniedziałku,a nieoficjalnie juz od okolo miesiąca.reszte masz w temacie przyklejonym w dziale Lublin.

 

impreza tak jak przewidziałem-wspaniała! a ognisko to "skupiacz" ludzi.

nie ma to jak sie przysiasc z resztą ekipy.no i poznalismy bardzo miłych ludzi.Do nowo przybyłych-wiecej odwagi :clap: po to zapraszalismy,aby sie poznac lepiej.

A Tobie astra powiem,ze macie piekne emzy.jedne z najbardziej zadbanych jakie widziałem. :notworthy:

 

własnie wrociłem,bo sie wiary najechało z lublina i sie głosno zrobiło. wiem juz ze musze zrobic głowice,bo mi zawor cisnienia nie trzyma ;/ no i po dojechaniu do Lonki stwirdziłem,ze swieca sie odkreciła jakies 4 obroty i luzno sobie siedziała w gniezdzie :D mimo wszystko jechał 90/h :D

Edytowane przez Merh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zadnego odzewu oftopowego <lol>

 

jak juz zostało ustalone-za rok organizujemy w tym samym miejscu zlot,ale z prawdziwego zdarzenia.o ile oczywiscie znajdzie sie sponsor :clap:

miejscowka i teren dookoła wspaniały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merh thx :notworthy: przynajmniej jeden zuważył i wiedział kto to :notworthy: a reszta nic ale ten twój Junaczek to zajebisty kurde pozazdrościć takiego sprzęta :notworthy: Merh-u wrzuć fotasy na forum na jakiegoś serwa :clap: za rok sie pokarzemy z ziomkami na dłużej naczy na nocke bo kurde tak na sucho to była lipa siedzieć nic nie wypiliśmy itd. bo wracaliśmy a najlepsze to było to że ja bez prawka i bez papierów naczy OC i przeglądu na MZ ahahah a czyściutko było i bez awaryjnie :clap:

a o zlocie powiem tak no było spoko najlepszi to byli ci no ten Roman i jeszcze ten drugi grubszy :D tylko zapomniałem jak on tam się zwał :D ale spoko typi brehta jak nie wiem i ty mi jeszcze powiedz czy napisz na pw jak z tymi tabliczkami.

Komu poszło lusterko w tym czerwonym Kawasaki czy suzuki :P co spadło na to zielone Kawasaki ;)) hah dobre to było :P

 

Pozdroo wszystkim :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...