Skocz do zawartości

Zakonczenie sezonu" Ostrów Lubelski 6.09.2008


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z Kraśnika jedziesz do Lubartowa (kierunek Białystok), za Shel'em masz tablice, że to jest 74km. przed Lubartowem (jakies 5km) jest miejscowość Łucka, a po prawej stronie stacja Lotosu i helikopter, trudno nie zauważyć.

Godzina jest do ustalenia, ja bede zbierał ture ludzi ok 12.00.

Bierz ludzi od siebie, bo widziałem, że kilka osób jeździ i wpadajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z grupa napewno nie pojade, jedzie ktos o 16?

druga sprawa- bierzcie ze sobą piły i siekiery!!!

Witam jak coś to ja coś ze sobą wezmę np. Siekiere.

Ale napewno też weźmie się parę pęt kiełbasy zwyczajnej.

Pozdrawiam:)

Edytowane przez PARUZEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paruzelku, czym jedziesz ? bierz rower i zasuwaj tylko łańcuch nasmaruj i naciągnij żeby Ci się zębatka nie spier..... niczyła :icon_biggrin: co do zwyczajnej to przyjedz żukiem albo roburem z chłodnią to będzie dla wszystkich :icon_razz:

 

pozdrawiamy, majusz i miko :biggrin: :icon_razz:

Edytowane przez Majusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak coś to ja coś ze sobą wezmę np. Siekiere.

Ale napewno też weźmie się parę pęt kiełbasy zwyczajnej.

Pozdrawiam:)

 

Ja ci radzę PARUZEL po dobroci ! Ty nie bierz siekiery ani innych narzędzi ostro lub tępokrawędzistych bo sie może dziać :D

a nam spokoju potrzeba.

 

Poza tym - nieletni jesteś i po co rodzice mają mieć problem przez Ciebie dziecko drogie.

Weź inne zabawki.Mniej szkodliwe dla zdrowia Twojego i innych :banghead:

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noi spoko ja też się pojawię :crossy: z kolegą lub kolegami przyjedziemy MZ-tami :D albo na dwie albo na 4 MZ-ty :banghead: jak co to albo będziemy do 2 gdzieś i sie zwiniemy albo jak będziemy mieli namioty to zostaniemy do rana :) :D

paliwo się zaleje troszkę kasy się weźmie z 50-100zł :] i powinno być zajebiście :P tylko jak by co to dajcie do kogoś telefon jak dojechać w ostrowie nad jezioro ? bo jakbyśmy nie wiedzieli to będziemy dzwonić :] ale pewnie trafimy :D

 

pozdrawiam i do zobaczenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tych co nie potrafią szukac na mapach : wstukajcie sobie " targeo.pl"

 

widze ze nie macie juz calkiem o czym gadac. takie teksty to sobie piszcie na pw albo gg.forum nie jest od tego.temat tez nie jest o tym kto kogo chce widziec,czy tez nie.

zaczynacie zanizac poziom dotychczas reprezentowany.zywicie do kogos nienawisc czy wstręt-piszcie mu o tym na gg. co do ograniczen wiekowych to prosta sparwa: nikt nie chce pozniej byc posadzony o rozpijanie mlodocianych.za takie cos mozna siedziec.impreze organizuje stowarzyszenie,ma ono osobowosc prawna i mozna nałozyc na nie karę.nikt tego nie chce,a wiadomo ze od picia na takiej imprezie nikogo sie nie odciągnie.to samo tyczy sie reszty imprez typu zakprapianego.

Edytowane przez Merh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...