Skocz do zawartości

<<< BORKI 2008 >>> Zlot Forumowy 26-28 września


CZESIO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Moto zakręconych i zapraszam na Zlot Forumowy zabawa gwarantowana w super towarzystwie. ;)

 

Jak nazwa głosi to jest zlot Forumowy i będą Ludzi z tego forum ale zawsze ktoś przyprowadza nowych uczestników którzy tak jak my zawsze tam chętnie się pojawiają będą koledzy i koleżanki z całego kraju i myślę ze było by miło żeby i nasze Grono LSM tam się pojawiło :icon_mrgreen: :)

 

Jest pole namiotowe i sa domki na zdjęciach widać

Link do Trasy;

 

http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=22.561964...32&v=true&utf=1

 

To link do fotek z ostatniej zabawy 2007;

 

http://picasaweb.google.pl/loluch968/Borki092007

 

To przemyślenia Forumowiczów po Borkach ;

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...pic=82076&st=40

 

A teraz prosze o deklaracje kto bedzie jechał na BORKI. !!

bardzo bym prosił o 99% deklaracje :icon_eek:

Jest samochód co kierowcy będzie pod szebował postaram się załatwić przyczepkę do MOTO w razie jakiejkolwiek awarii którejś z naszych maszyn. ;)

 

CZYLI ZACZYNAMY ZBIERAĆ EKIPĘ NA BORKI 2008 !!!!!!!!!

 

:lalag: ALE BĘDZIE SIĘ DZIAŁO :wink:

Edytowane przez AGRAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary a to co jest ???? :eek:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=100628&hl=

 

Cos pozno wystartowales z tym tematem ........... :banghead:

 

Witam kolegę wiem ze Borki to trwa juz Temat ale my jesteśmy juz dawno z żonka / JOAŚKA/ zapisani na Borki 2008 ale chcemy zabrać ze sobą Ludziów od nas z regionu i dla tego dopiero teraz Post się pojawił na Lublinie

 

Bo wiemy że jest nas teraz sporo na Lubelszczyżnie :lalag: :buttrock:

:notworthy: :eek:

Edytowane przez AGRAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege wiem ze Borki to trwa juz Temat ale my jesteśmy juz dawno z żonka / JOAŚKA/ zapisani na Borki 2008

 

Skoro JOASKA to Twoja polowica, to przeciez Ona pilotuje cala sprawe i robi zapisy i rezerwacje domkow !!! :icon_mrgreen: :icon_razz: :buttrock:

I jeszcze Wasi ziomale nie wiedza o tym zlocie ??? :flesje:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro JOASKA to Twoja polowica, to przeciez Ona pilotuje cala sprawe i robi zapisy i rezerwacje domkow !!! ;) :lalag: :clap:

I jeszcze Wasi ziomale nie wiedza o tym zlocie ??? :eek:

 

 

:wink: :icon_twisted:

 

Nie wszyscy zagladaja na główne tematy Forum drogi kolego a temat jest po to tu żeby przedstawić jakość zlotu w 1 miejscu to tyle na temat to Lubelszczyzna i tu zapodałem dla naszych info poza tym kolego nam do zorganizowania sie na wyjazd wystarcza 1 lub 2 dni tacy są Ldzicy w L>S>M i 27 dni na organizowanie wyjazdu wystarczy pozdrawiam Darek :notworthy: :notworthy: :buttrock: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge robic za szofera jak ostatnio.cienko u mnie z funduszami ;/ zachciało sie szkolic czlowiekowi... do tej pory zarobie moze pare grosza.mam taka mala fuche.

 

 

;) :notworthy:

 

:notworthy: :buttrock: Nie ma problema MERHU jestes kierowca :icon_twisted: Auto na Zlot juz jest wiec czesc bagażu samochód wezmie :wink: :crossy: :lalag:

Edytowane przez AGRAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko Mikołaj też melduje się na rozkaz.

Nadeszły co prawda ciężkie czasy ponieważ moja Kasieńka niedomaga, ale myślę że w ciągu 2tyg wyjdziemy na prosto i nasz związek znów stanie na nogi:), ale na Borki i tak byśmy o własnych siłach nie dojechali:P dlatego trzeba znaleźć bezpieczniejsze źródło lokomocji

 

Agram to ja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze pracuje w czysto pie**ol...nym zakładzie opowim wam dzisiejsza historie:przychodzi kierowniczka zakładu i mowi,ze 19-23 (w tym zawarta sobota i niedziela) zakład nieczynny,bo przyłaczaja nowa hale do pradu.jako ze nie ma roboty,trzeba to nadrobic..wiec "normalnie przychodzicie w dwie kolejne soboty na pierwsza i drugą zmiane" i nie ma urlopów od tych dni. noz do hu*a wacława... a moze mi nie przełuzą umowy? mam do 16-go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...