Skocz do zawartości

Dławiony ZZR 1100????


Mario_1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też miałem kilka lat temu zygzaka, także 1994r. Mój był sprowadzany z Niemiec, w briefie było wpisane że początkowo miał 27kW(ok34KM):bigrazz:. Ale była też adnotacja że po jakimś czasie "odzyskano" pełną moc, wg briefu 111kW(ok152KM). Tak się zastanawiałem, jaki był sens kupowania wielkiego, ciężkiego sportowo-turystycznego motocykla zblokowanego do 34KM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ale tylko w naszym kraju bo zamiast często wymieniać olej w silniku posiadacze tych motocykli leją samochodowego orlena raz na kilka lat a resztę wydają na piwo :icon_question:

znajomemu tak rozwalili silnik... polecili mu jakiś najtańszy olej i tak lał i jeździł... do czasu

 

Ja też miałem kilka lat temu zygzaka, także 1994r. Mój był sprowadzany z Niemiec, w briefie było wpisane że początkowo miał 27kW(ok34KM):D. Ale była też adnotacja że po jakimś czasie "odzyskano" pełną moc, wg briefu 111kW(ok152KM). Tak się zastanawiałem, jaki był sens kupowania wielkiego, ciężkiego sportowo-turystycznego motocykla zblokowanego do 34KM...

różne dziwactwa ludzie wyprawiają ... :icon_question: u mnie nie ma żadnych adnotacji o odzyskiwaniu mocy... ale uwierzę koledze, że ma te ok150 kuców :) do czasu gdy dokładnie tego nie zbadam :) ... choć wydaje mi się że przy jego wadze gdyby miał tak jak stoi mi w papierach 74KW nie byłby taki dynamiczny... widzę to po wskazówce na liczniku... spokojnie 5tką 60/70 km/h i bez redukcji w parę sekund mogę bez redukcji wskoczyć na wyższe tempo :) :icon_eek: ogólnie fajna starsza maszyna :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...