Skocz do zawartości

Szukam garażu do wynajęcia


Ania
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co? Już razem z Anią parkujesz w tym samym serwisie?;) To rozumiem już że rybka bez szans ;) :)

 

Pees. Pewnie śróbki pasują z Twojego do jej? :)

 

He he. Myślę że Yuby ma lepszy warsztat od mojego. Ja chłopakom daję jeszcze jedną szansę, jeśli będzie ok to nie napiszę który to warsztat. jeśli znowu będzie coś nie tak, to na pewno Wam dam znać gdzie nie oddawać moto.

Rybka jak najbardziej możliwa, jeśli za 2 tygodnie w środę będzie ładna pogoda to chętnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie trzeba to odwiedzimy warsztat i porozmawiamy po partnersku :)

Co do garażu, to tak jak mówiłem telefonicznie, jednak nie spoczywajmy na laurach. :)

Podobno były złe sprężyny wstawione, ale wydaje mi się że nie do końca mówią prawdę, bo jak oddawałam to przód ładnie chodził i jeszcze kumpel który ze mną był przy kupnie mówił, że progresywne sprężyny są założone i fajnie chodzi... Nie wiem czy tam w warsztacie coś zmieniali czy o co chodzi... Trochę już mam dość i nie wiem komu wierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przechowaj bezpiecznie motocykl z WAWAMOTOSQUAD

 

 

 

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli wszelkich pojazdów spalinowych (z wyłączeniem samochodów). Oferujemy profesjonalne i bezpieczne miejsce przechowywania maszyn.

Przygotujemy do sezonu letniego, bądź zabezpieczymy przed zimą każdy motocykl, skuter, jak również quad czy skuter wodny.

 

Współpracujemy z agencją ubezpieczeń oraz agencją ochrony mienia, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanych pojazdów.

 

 

Dodatkowo zapewniamy szereg usług związanych z przygotowaniem pojazdu do sezonu.

 

Na życzenie Klienta wystawiamy faktury VAT.

 

 

Chętnych prosimy o zapoznanie się ze szczegółami po adresem:

 

http://www.wawamotosquad.com/przechowalnia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ktos jeszcze? Zeby bylo tanio przydalaby sie jeszcze jedna chetna osoba

NIEAKTUALNE!

Na zime udalo mi sie oddac moto do przesympatycznego mechanika i sobie tam stoi :) a jak sie zacznie sezon bede znowu kombinowac. Pozdrowionka dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...