Skocz do zawartości

Sprzedam HONDE CBR 600 F3 z 1997r po wypadki w dobrej cenie


Mariusz87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do sprzedania HONDE CBR 600 F3 z 1997r po drobnym wypadku w kturym zniszczeniu uległy tylko owiewki z bakiem układem jezdnym ,kierowniczym ,napedowym i cała reszto jest wporzadku motor jezdzi i bedzie go mozna przetestowac jest po wymianie całego układu napedowego czyli zebatki przedniej ,tylniej i łancucha na DIDA wymiana była 2tyg temu i zrobiłem na nim okoł 300km wymieniłem tez akomulator na nowy motor jest naprawde wart obejzenia przebjeg to 24tys km i naprawde jezdzi jak mało który gwarantuje zapraszam do oglądania naprawde WARTO!!! :icon_mrgreen: :D :D

Muj numer kontaktowy to 501-630-462 motocykl do obejrzenia w Łodźi zdjecia moge przesłac ma mejla

CENA 5200zł do negocjaci :D

Edytowane przez Mariusz87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania HONDE CBR 600 F3 z 1997r po drobnym wypadku w kturym zniszczeniu uległy tylko owiewki z bakiem układem jezdnym ,kierowniczym ,napedowym i cała reszto jest wporzadku motor jezdzi i bedzie go mozna przetestowac jest po wymianie całego układu napedowego czyli zebatki przedniej ,tylniej i łancucha na DIDA wymiana była 2tyg temu i zrobiłem na nim okoł 300km wymieniłem tez akomulator na nowy motor jest naprawde wart obejzenia przebjeg to 24tys km i naprawde jezdzi jak mało który gwarantuje zapraszam do oglądania naprawde WARTO!!! :buttrock: :icon_mrgreen: :cool:

Muj numer kontaktowy to 501-630-462 motocykl do obejrzenia w Łodźi zdjecia moge przesłac ma mejla

CENA 5200zł do negocjaci :icon_eek:

 

 

daj fote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...