Skocz do zawartości

Kupiłem Hornet'kę


Gork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...dotychczas tylko czytałem forum, teraz czas na pierwszego posta.

Kupiłem Honde CBF600 Hornet, czarnego szerszenia z szarym wzorem. Pofatygowałem się po nią za Londyn i wróciłem :crossy: do kraju. Mój powrót do domu trwał jakieś 36 godzin z jednym przystankiem na intensywny sen. Trasa rewelacyjna...miło być w UE i widzieć zamiast granic tablice z nazwą państwa, do którego się wjeżdża. Musiałem pokazać dowód osobisty tylko wsiadając na prom z Anglii do Belgii, a z Belgii to już można jechać prawie nie zwalniając. Za autostradę, nie wiedzieć czemu trzeba zapłacić dopiero w Polsce.

 

Co do mojej Hondy to jest to najlepszy wybór jakiego mogłem dokonać. Jest to moje pierwsze moto i spełnia wszystkie wymagania jakie miałem co do motocykla - silny, ale nie pieruńsko (pojemność 600); dynamiczny (90 KM) i zwinny.

 

Jak już pisałem sprowadzony z UK. Jest to bardzo łatwy zabieg i wszystko co było potrzebne znalazłem w innych tematach na forum. Dlatego też z tego miejsca chciałem podziękować forumowiczom:

qurim,

majkelpl,

Pitek,

MYCIOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, szacuneczek za silna wolę, nie wielu pewno chcialo by sie taka trase trzaskac ino po moto.

Gratuluje sprzeta. A tak z czystej ciekawosci: masz jakas owiewke czy kompletny golas?

Bo zanim kupilem moje moto tez bralem horneta pod uwage oczywiscie, z tym ze ponoc wieksza uniwersalnosc fsz zwyciezyla :biggrin: ...

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, gratulacjre za pokonanie trasy Hornetem , ja w przyszłym roku sie wybieram też po moto do UK . Kupiłes go sam czy miałes jakis znajomych co ci pomogli na miejscu ?? Dużo kosztuje prom??

 

szerokiej i spokojnej drogi /... :icon_rolleyes: :rolleyes: :crossy:

Honda-the Power of Dreams.

www.wyszomirski-honda.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...