Skocz do zawartości

Sakwy skórzane firmy TERYS - zna ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

luis71 Powiem szczerze że nie łatwo ale kazdy sprzedawca powie co i jak

 

 

Mam taką nadzieje ze nie sprzeda mi dwoiny w cenie licowej ;)

 

kupiłem! z tej lepszej skóry, solidne, wykonanie na 5, wygląd również, jak je stestuję to napiszę kiedyś opinię jak ktoś będzie potrzebował...

Pozdro

Moze pare słów napiszesz. Jak sie sprawują.

Edytowane przez XV 1900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powiem tak jak kupowałem u nich sakwy i kufer do pierwszego moto było Ok. choć wyroby były z dwoiny (a przed kupnem pytałem czy to skóra? - tak to jest ze skóry! - dwoina to też niby skóra jakby się tak głębiej zastanowić.) ale jak kupowałem komplet do drugiego moto to tu już się rozczarowałem kufer zapadł się sam od siebie (po prostu brak jakichkolwiek wzmocnień) nie wiem jak wyglądają ich wyroby teraz ale uważam ,że dwoina jest Ok. i moim zadaniem nie ma potrzeby pakować się w koszta i skórę ale zaznaczam to jest tylko moja opinia i szanuję decyzję i wybór innych użytkowników. Aha i jeszcze jedna sprawa jak na początku rozmawiałem - negocjowałem z panią to wszystko było super ale jak dołączył syn to zaczynają się schody kolo jest nie do życia może to wychodzi "szefowanie"? Bo szef to OSOBISTOŚĆ przecież.

 

Pozdro i lewa w górę

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam taką nadzieje ze nie sprzeda mi dwoiny w cenie licowej ;)

 

 

Moze pare słów napiszesz. Jak sie sprawują.

 

3 sezon i jakie załozyłem takie mam- ile dostały deszczu to nie zliczę, ale cały czas zero odkształceń, zmarszczeń itd, nic sie nie urwało, nie rozpruło... chyba wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Kult Motor DRP

Cytat(motocyklowymaniak @ 15.02.2010 - 22:36) 1575585[/snapback]

 

Dwoina to tez skóra tylko 2 gatunek

z tego co wiem to TERYS robi sakwy z 2 rodzajów skóry i kazdy ma wybór

Ja wybrałem ze skóry licowej i jestem mega zadowolony

DUDZIAKI tez robia z dwoiny i z licowej ale ceny maja duzo wyzsze i z jakoscia róznie plastik który wkładaja pęka

a w EVKA robi tylko z dwoiny

 

 

Jestem ciekaw źródła informacji o materiale ("tylko dwoina" - cyt. niedosłowny), który wykorzystuje EVKA do produkcji sakw i kufrów???

 

z tym pękaniem już nieaktualne :) plastik został wymieniony na tworzywo zupełnie innej jakości niż kilka lat temu (ciągle udoskonalamy nasze produkty dla pszykładu sakwy ze skóry licowej które kiedyś były usztywniane wyłącznie pianą wzmacniającą obecnie posiadają też wzmocnienia z aluminium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...