Skocz do zawartości

Kurtka Alpinestars: rozmiar 48, co jeżeli przytyje?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę zamówić kurtkę Alpinestars 7-2, chciałbym abyście polecili mi sklepy zagraniczne które są sprawdzone i wysyłają towar możliwie najszybciej, gdyż niestety żadna firma w Polsce nie posiada tej kurtki w kolorze żóltym rozmiarze 48.

 

Jest też problem który mnie nurtuje. Mianowicie rozmiar 48 jest dopasowany (spodnie Track nawet bardzo), niestety niedługo mogę mocno przytyć, około 6-10kg. Zastanawiam się czy przypadkiem wtedy te ubrania nie staną się na mnie za ciasne? Jak to jest z rozciągliwością skóry? Bo o ile spodnie w pasie mają gume, to już na udach mogą być za ciasne. Aczkolwiek o spodnie mniej się martwie, bo w nogach tak nie przytyje, chodzi mi bardziej o korpus. 50 obecnie będzie za duża prawdopodobnie, 48 będzie dopasowana, czy po przytyciu tych 6-10kg nie zrobi się za ciasna do tego stopnia że nie będę mógł jej zapiąć?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też problem który mnie nurtuje. Mianowicie rozmiar 48 jest dopasowany (spodnie Track nawet bardzo), niestety niedługo mogę mocno przytyć, około 6-10kg. Zastanawiam się czy przypadkiem wtedy te ubrania nie staną się na mnie za ciasne?

 

 

no a jak Ci sie wydaje ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą dietą jest jak myślę o nowym kombi jak przytyję. :crossy:

 

He, he, mam ten problem chyba co roku. zadziwiajace jest w jakim szybkim czasie skora sie skorcza, :icon_rolleyes:

 

na przyszly sezon trzeba kupic i nowa skore i tekstylne, inaczej ani rusz.

 

Kolego jak przytyjesz to bedziesz musial sprzedac, nastepny bedzie sie cieszyl, ze wyrwal faaaaajna skore za psie pieniadze. kup rozmiar wiekszy.

 

:clap:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odpowiadam tak dla potomności (wiem że kotlet ale może kogoś tez to nurtuje) - przez te dwa lata waga mi skakała właśnie w przedziale 10-12kg raz w góre raz w dół i przez cały ten czas kurtka była dobra :) Może teraz jak założe bluze pod spód to jest ciasna ale nie krępuje na tyle ruchów, poruszać się i jeździć spokojnie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...