Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegę!

 

 

Info z serwisu: filtra papierowego się nie na sącza :excl:

Tymczasem w także w polskiej instrukcji na str 82 jest info:

 

Filtr powietrza: papierowy, nasączony olejem

 

I komu to wierzyć :banghead:

Edytowane przez tqmeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj sprawdziłem swój filtr i wydaje się jakby był czymś nasączony. Na alledrogo widziałem jakis filtr i na zdjęciu pod nim była plastikowa zaszetka z jakimś płynem koloru czerwonego - pewnie właśnie z olejem do nasączenia. Nie wiem tylko, czy były to filtry papierowe.

Edytowane przez Liteon44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zabiłeś mi ćwieka, mój jest 2007

Tu pytałeś: www.moto46.pl ?

Tak, tam na ul. Kurzej. Napisz do nich e-maila z zapytaniem o akcję serwisową pod adres [email protected] i podaj w treści nr VIN, po nim dojdą, czy trzeba, czy nie. Nie pamiętam już kto, ale ktoś z forum już się z nimi umówił, więc nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z 2007 i moj podlega akcji

gosicu o ktorym pisze Liteon44, sprawdzil i powiedzial, ze nie ma zadnego problemu z naprawa, kazal sie tylko wczesniej umowic na wymiane wadliwych podzespolow, bo musza je zamowic

Edytowane przez erykma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o wymianie manetek? Myślę o czymś takim: http://www.lidor.pl/kuryakyn-chromowane-manetki-prazkowane-iso-grips.html

i zastanawiam się, czy nie ma problemu z wymianą i czy to dobry produkt. Na filmie wygląda, że powinno pójść bezproblemowo, ale wolę zapytać, może ktoś już to przerabiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam założone takie manetki i polecam.Fajny wygląd,super wykonanie,dobrze leżą w dłoni.A tak swoja droga to po sasiedzku jesteśmy,trzeba pomyśleć nad jakimś spotkaniem.Planuję wypad do Ahlbeck,możemy sie po drodze spotkac i poleciec razem.Co do terminu to ustalimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bardzo chętnie (od razu bym manetki luknął :) ), tylko termin musimy ustalić odpowiedni, bo z czasem może być różnie. Nie ukrywam, że najbardziej pasuje mi sobota, no chyba, że mówimy o lipcu, to wtedy prawie każdy termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez najbardziej pasuje sobota bądz niedziela,ale to troche pózniej,po połowie czerwca,ew.lipiec.Dogramy terminy....

No to super - myślę, że nie będzie problemu, a i niedziela też mi pasuje. Polecam też muzeum V2 w Peenemunde (tu mam kilka fotek https://www.facebook.com/media/set/?set=a.105566582918144.5934.100003944081325&type=3

).

Edytowane przez Liteon44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o wymianie manetek? Myślę o czymś takim: http://www.lidor.pl/kuryakyn-chromowane-manetki-prazkowane-iso-grips.html

i zastanawiam się, czy nie ma problemu z wymianą i czy to dobry produkt. Na filmie wygląda, że powinno pójść bezproblemowo, ale wolę zapytać, może ktoś już to przerabiał?

Mam takie i bardzo plecam z ręcznym tempomatem. Bardzo ułatwia utrzymywanie stalej prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...