Skocz do zawartości

Dla początkujących i nie tylko:)


DziubyWWA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie go obejrzałem na google earth, od groma zamków, także niech ktoś weźmie aparat(ja mam lustro także nie da rady), ale zjeść to tam chyba nic nie zjemy :)

 

 

 

ja moge wziac aparat, a w drugiej kwesti to nie samym jedzeniem czlowiek zyje heh, nawiasem mowiac jak ktos bedzie chcial to na pewno sie cos znajdzie, w koncu to miasteczko tez majakies znaczenie turystyczne wiec cos musi byc.

 

 

Ps: gdzie w takim razie ustawka na miejsce startowe? moze lepiej wyscigi ? w tedy juz zostanie do pokonania pulawske i prosto droga na gore , i czy ktos z chetnych juz tam byl, moto czy samochodem?

 

jak nie to trzeba wydrukowac mapke jakas zeby sie nie blakac w gorze bez sensu cala gromadą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tylko motocykle, bez jaj :)może już lepiej zostawić tą łazienkowską, niecałe 3 godziny zostały i może nie każdy zajrzy, tylko wpadnie zobaczyć czy stoimy tam o 17.

 

 

 

pytam czy ktos tam byl moto czy samochodem, jadac samochodem tez bedzie dobrze znal droge :)

 

 

nie zeby tam z nami jechac autem heh

 

hmm no nie wie, juz tu sie na bierzaco troche osob wypowiedzialo za , wiec co w koncu ?

 

wyscigi - czersk , czy co?

 

 

ja jestem zaz tą opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wincentego Rzymowskeigo tak?

 

Jak wszyscy nie potwierdzą to trza jechać na torwar.

 

 

ale z torwaru zegrze czy na czersk? bo jak na czersk to ja bym na was czekal gdzies na stacji po drodze , przy pulawskiej np zeby nie jezdzic do warszawy bez sensu, i ktos kto moze ze mna kto gdzies w tych rejonach mieszka .

 

wiec jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest to obojetne czy torwar czy np. stacja statoil (ta z kfc) przy wyscigach (rog pulawskiej i poleczki). tylko musimy sie wszyscy zgadac. i chyba czersk jest lepsza opcja :)

Edytowane przez IT_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest to obojetne czy torwar czy np. stacja statoil (ta z kfc) przy wyscigach (rog pulawskiej i poleczki). tylko musimy sie wszyscy zgadac. i chyba czersk jest lepsza opcja :)

 

 

 

to moze 17 torwar zeby nie bylo ze ktos nie przeczytal i bedzie sam czekal, a 17:20 czy 30 wyscigi dla osob ktore tam wola, i dalej juz wszyscy wspolnie czersk ??

Edytowane przez motorbikepit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze 17 torwar zeby nie bylo ze ktos nie przeczytal i bedzie sam czekal, a 17:20 czy 30 wyscigi dla osob ktore tam wola, i dalej juz wszyscy wspolnie czersk ??

 

 

ok to ustawka o 17 na torwarze a po drodze zachaczymy wyscigi (do 17:30) parking przed wejsciem, dalej czersk :)

 

pzdr

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...