Skocz do zawartości

Dla początkujących i nie tylko:)


DziubyWWA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też dotarłem cały :bigrazz:

 

Przegoniłem się jeszcze ostro z jakaś A klasą, grubo szła :smile:

 

I jeszcze jedna sprawa, gdzieś na skrajnym 3 pasie, na wisłostradzie, przed jakimś łukiem, gdzieś przed mostem grota( :crossy: ) jest górka w asfalcie, na 8cm co najmniej wysoka, wielkości zwiniętego zeszytu A4, może trochę większa.

Oczywiście najechałem na nią, a kierę z rąk mi wyrwało. NIECIEKAWIE.

 

Dzięki za towarzystwo i eskortę na Gdańsk :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dotarłem cały :bigrazz:

 

Przegoniłem się jeszcze ostro z jakaś A klasą, grubo szła :smile:

 

I jeszcze jedna sprawa, gdzieś na skrajnym 3 pasie, na wisłostradzie, przed jakimś łukiem, gdzieś przed mostem grota( :crossy: ) jest górka w asfalcie, na 8cm co najmniej wysoka, wielkości zwiniętego zeszytu A4, może trochę większa.

Oczywiście najechałem na nią, a kierę z rąk mi wyrwało. NIECIEKAWIE.

 

Dzięki za towarzystwo i eskortę na Gdańsk :banghead:

 

 

 

tez juz dotarlem, to miales farta ze tylko rak, ja zajechalem jeszcze na zalesie dolne zeby sie przejechac po piasku heh i w drodze powrotnej na aswaldzie tez napotkalem gorke przy wiekszej predkosci, nie powiem czym przywalilem o bak hehe, na dzis mam juz moto dosc, lubie takie momenty jak mi sie juz nie chce i mowie fajrant , teraz wreszcie pije normalne piwo a nie te sikacze :biggrin:

 

dzieki wszystkim za towarzystwo , ciesze sie ze moj spontaniczny pomsyl odnosnie kierunku jazdy zostal tak szybko zrealizowany :bigrazz:

 

 

pozdrowionka

 

ps: czesciej zapraszam do zalesia , moze teraz beda wypady " na basenik" hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę tłumik obejrzeć, dzisiaj przywaliłem nim równo 7 razy....

 

Ale to jutro, dzisiaj to może jeszcze wyjdę i go pokrowcem nakryję, zasłużył sobie.

 

 

na przyszlosc na tych garbach masz do wyboru trzy opcje

 

a) trening , cos w rodzaju trialu:)

 

b) isc obok moto

 

c) przemknac boczkiem po tej trawie/piasku

 

 

wiec mysle ze nie bedzie tak zle po wykorzystaniu którejś z tych opcji :crossy:

Edytowane przez motorbikepit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymądrzaj się tak :banghead:

 

Boczkiem nie dało, bo drzewka ładnie zasadzone, jedynie wstałem na podnóżkach i oparłem się na kierownicy, ale nie dało rady, gdybym poszedł obok, też nie dało by przecież rady :crossy:

 

Będę musiał podciągnąć amortyzator jeśli nadal mamy tam jeździć :bigrazz:

 

Poszedłem właśnie z ciekawości zobaczyć jaki mam prześwit, bak do połowy pełny, beze mnie, 8 cm przy tłumiku :smile:

Edytowane przez pitbull200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też już dotarłem, było bardzo sympatycznie mam nadzieje ,że Zalesie jeszcze raz odwiedzimy ,no i tą drugą wieże w Czersku trzeba obejżeć :crossy:

Też sobie jeszcze troche polatałem - na pustawej już Krakowskiej musiałem sie trochę wyszaleć bo mi prędkości brakowało:) - na szczescie bez przygód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już podziękuje, nie mam siły na takie rzeczy, poprzerzucam trochę ziemi na podjeździe, bo zabieram się do tego od dłuższego czasu :icon_evil:

 

Pit, wklej fotę z parkingu!

 

 

też sobie znalazłeś niedzielną rozrywkę heh

 

 

wlasnie nie wiem co z tymi fotkami, wstawiac, czy preslac kazdemu link na prv ?

 

raczej przesle kazdemu ze zdjecia link

 

ale to po poludniu sie za to wezme

 

 

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...