Skocz do zawartości

Wreszcie mam XL 700V


tombien
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów,

 

stało się! Mam nowiutką Hondę Transalp Xl 700V :-)

Po 6 letniej przerwie - cieszę się bardziej niż z poprzednich zakupów (CBR 600 FS i CBR 954RR)

Już nie mogę się doczekać poniedziałku - rejestracja itd...

 

Pozdrawiam wszystkich :-)))

Edytowane przez tombien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje zakupu, i szerokiej drogi życze...

 

A dziękuję, dziękuję :-)

No cóż. Moto przyjechało do mnie w piątek wieczorem z Niemiec, w poniedziałek zarejestrowałem a dzisiaj dopiero ubezpieczyłem w związku z czym nie omieszkałem dzisiaj nabić 55 km :-)

 

Moje wrażenia: jednym słowem super! Takiego sprzęcika było mi potrzeba! Osiagi zadawalające, żadna nawierzchnia i prędkość (bez przesady oczywiście) nie stanowi dla niego problemu.

 

Najmilej jestem zaskoczony 2 sprawami:

 

1. Nie chciałem ABS'u ale tak wyszło, że mam i nie żałuję! Spisuje się świetnie, szczególnie na piaszczystych drogach - do tego CBS - miodzio!

2. Łączy się z pkt. 1 jazda po szutrach i bezdrożach - jest lepiej niż myślałem, dobrze się trzyma, można pojechać szybciej bez strachu, że zachowa się nieprzewidywalnie, do tego bardzo wygodnie jeździ się na stojąco co krytykował prowadzący w "Motocyklicznie" na TVNTurbo podczas testu tej maszyny. Być może z tego powodu, że ma niemały wzrost - ja mam 175 cm i dla mnie jest ok.

 

Wybór w pełni trafiony - potrzebowałem motorka uniwersalnego i wygodnego na niedalekie wypady po okolicy zarówno po asfalcie jak i polnych i leśnych ścieżkach - i sądzę, że do tego właśnie ten motocykl się bardzo dobrze nadaje.

 

Pozdrawiam i również życzę szerokiej drogi i zadowolenia z użytkowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...