Skocz do zawartości

cinek88

Forumowicze
  • Postów

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cinek88

  1. cinek88

    PLASTIKI do moto

    Witam, więc w niedziele wieczorkiem miałem spotkanie z przyczepką podczepioną pod lublina :( lewa noga w gipsie.Szukam plastików do yamahy diversion xj 600 s z 1992 roku kolor niebieski, chodzi mi o czasze, ma ktoś sprawdzone szroty w Warszawie lub okolicy potrzebuję kontakt , bo na allegro cienko z tymi elementami wszystko dość mocno popękane
  2. No nie przymierzałem scorpiona nie wiem jak będę się czuł - pierwsze wrażenie. Pewnie i scor[ion ma jakieś "ale". Dzięki za info , w majowym numerze "motocykl" będzie porównanie kasków do 1000 zł tam będzie może w miarę jakaś rzetelna opinia
  3. Kolego jestem amatorem, to mój pierwszy kask w życiu, ale : Shark vision- r to już nie jest plastik a dokładnie szklane włókno kompozytowe. co do s 900 tak to plastik. Pompowane policzki ? - kask chyba kupujesz układa się po czasie do głowy i jest "wygodny" nie trzeba pompować przy każdym wkładaniu i zdejmowaniu chyba to gadźet? Właśnie co do Nolana to opinie są bardzo różne, więcej ma tych negatywnych że po czasie trzeszczy wieje w nim itd... ale to tylko opinie. Co do scorpionów w Warszawie spotkałem tylko w jednym sklepie i były bardzo drogie (możliwe że były same nowe modele)
  4. Witam, chciałbym poprosić o pomoc w doborze kasku, odwiedziłem większość sklepów w Warszawie i jest dylemat. Po wkładaniu przez 6 godzin różnych kasków szarpania i dopasowania padł wybór na 3 najwygodniejsze jak dla mnie. Ale co dalej który wybrać?? opinie krótkie sprzedawców: Shark s900c - kask z bajerami pompowane policzki itd ale czy to potrzebne?? Kask układa się raz i z nikim nie będę się nim wymieniał. cena 750 Shark vision-r - lepsza widocznośc i sprzedawca mówił że wykonany z lepszego tworzywa niż s900 cena 850 Nolan n86- sprzedawca zapewniał że bardzo dobry nowość którą posiadacze bardzo chwalą. cena 800.. Będzie to mój pierwszy kask, na pierwszy motocykl diversiona, gównie podróże po zakorkowanej Warszawie, niekiedy krótkie wekendowe wypady. Fora przeanalizowałem wszystkie jakie są, co do s900 c są opinie pozytywne w większości co do reszty bardzo mało, tylko vision-r że ma świetną widoczność. są to nowości proszę o pomoc ?!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...