Skocz do zawartości

Robertus

Forumowicze
  • Postów

    14
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Robertus

  • Urodziny 10/08/1972

Informacje profilowe

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd
    Starogard Gdański

Osobiste

  • Motocykl
    yamaha venture 1300
  • Płeć
    Mężczyzna

Metody kontaktu

  • Telefon
    505-952-101

Osiągnięcia Robertus

NOWICJUSZ - macant tematu

NOWICJUSZ - macant tematu (8/46)

0

Reputacja

  1. panowie ,wracam do tematu ciśnienia w zawieszeniu z racji tego ze właśnie będe zakładał amorek centralny po regeneracji.Poprawcie mnie jeśli się mylę. do przednich lag pompujemy maxymalnie po 0,5 atmosfery a do centrala 4 tak?
  2. dzwoniłem dzisiaj do firmy nagengast....to u nich to regenerowałeś? koszt właśnie 400
  3. Zbysio ja poradziłeś sobie z tematem tego amorka ?pytam bo mój tez zaczyna przeciekać?
  4. Tak wróciły z chromu i są super ale z tymi gumami to nie wiem bo znalazłem na allegro tylko za 675pln.Może widziałeś gdzieś tańsze?
  5. Panowie sprawdzcie jak wygladaja u Was gumy nad gaznikami tzw.króćce ssące.Moje sa jakies takie popękane i nie wiem czy nie musze je zmienić na nowe.
  6. Wiesz no już poszło do chromu,zobaczymy jak to będzie wyglądać.Facet ma mi to odesłać w tym tygodniu i wysłałem jeszcze te chromowane elementy po bokach żeby też poprawił. Panowie z innej beczki pytanie ,jak i ile powietrza pompujecie w zawieszenie?Mam mały problem bo po podłączeniu pompki idzie bardzo ciężko.Z drugiej strony słyszałem ze jest to element w naszych maszynach który przez niewłaściwą obsługę łatwo można spier...ić:)Czekam na porady bo na pewno ktoś z Was już ten temat maglowal.
  7. Ok dzwoniłem do gościa i uspokaja mnie ze bedzie pochromowane jak ta lala :) ale dalej nie wiem czy mogę to odkręcić bez zlewania oleju?
  8. Serwusik Dzięki za podjęcie tematu,nie wiem tylko czy aby dobrze zrozumiałem. Znaczy się że oleju spuszczać nie muszę?
  9. Witojcie Panowie mam może błache jadnakże nurtujące mnie pytanie. :huh: Mianowicie ta okrągła zaślepka którą widać no foto troszkę się wysłużyła i zszedł z niej chrom. Mam zamiar wysłać ją do chromowania ale nie wiem czy żeby ją odkręcić muszę najpierw spuścić olej czy to tylko ozdoba i pod spodem jest jeszcze jakaś 2 ścianka.Napewno ktoś z Was tam już zaglądał,pozdro ;)
  10. Siema Brachu Dzięki dzięki ale Arturo pełen szacun to w Twoją stronę.Wszyscy na forum dobrze wiedzą że jak bierzesz się za temata to na 110% Pierwszy raz w życiu widziałem żeby ktoś tak prowadził dokumentację i archiwizował wszystkie swoje czynności wykonane przy moto.Życzyłbym sobie żeby zAWSZE KUPOWAĆ MASZYNĘ OD TAKIEGO MOTOCYKLISTY.
  11. Musze sie w takim razie jeszcze zastanowic.Przewaznie smigam sam i kto mi wtedy wode?;-) poda
  12. Zbysio a ten uchwyt na kubek to zakupiłeś czy dostałes z maszyną?Tęż mam zamiar dokupic coś w tym stylu tyle ze nie moge sie zdecydowac na miejsce zamontowania , a u Ciebie tam z tyłu jest ok?
  13. "...sie macie ludzie..." Witam wszystkich "zawodników wagi ciężkiej".Myśle że na początku wypadałoby sie jakoś przedstawić . A więc na chrzcie dali mi Robert i o dziwo od tego czasu wszyscy tak do mnie mówią. Z motocyklami związany jestem od.....nie pamiętam od kiedy ale pamiętam ze w tv leciały ruskie filmy ,w poniedziałek teatr a w sobote western:) Na japonie wsiadłem chyba w 2006 i tak już zostało. Moja lokomotywe zakupiłem w zeszłym roku od kolegi z forum którego pewnie wszyscy znaja a mianowicie od Artura z Legnicy. Przy okazji Artur serdecznie Cie pozdrawiam i mam nadzieje ze za pomocą forum bedziemy mogli sobie pogadać o naszym motocyklu. Myślę że na początek tyle o sobie bo co to można jeszcze więcej dodać,no maszyna za*eb...i tyle... pozdrawiam wszystkich twardzieli(bo kobiet przy tej wadze to się tu raczej nie spodziewam:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...