Skocz do zawartości

tompsonbravo

Forumowicze
  • Postów

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O tompsonbravo

  • Urodziny 05/16/1977

Osobiste

  • Motocykl
    honda xr 400
  • Płeć
    Mężczyzna

Informacje profilowe

  • Skąd
    ojrzanowo

Osiągnięcia tompsonbravo

CZYTACZ - zupełny świeżak

CZYTACZ - zupełny świeżak (7/46)

0

Reputacja

  1. poprostu zakładam stary wydech i nic niekombinuje.. Dość się strachu najadłem .. Dzięki wszystkim
  2. włodku to była wina nie zaworów lecz pustego komina ktury wcześniej założyłem dzięki za pomoc pozdrawiam
  3. a więc cała prawda o pustych wydechach jest taka. zimą założyłem nowy pysty komin do kawy zx9r z 2001r. motor był odpalany co 2,3 tygodnie rozgrzewany i zostawiony na następne tygodnie .. gdy zrobiło się ciepło wyjechałem nim na droge i zacoł sie zalewać ,, dławić,, paliwem ... wymieniłem świece bez zmian. czyszczenie gażników i synchro też niepomogło.. sprawdziłem zawory były wpożo,,mechanicy w serwisie powiedzieli że się wypalił zawór i trzeba robić głowice niepozwoliłem bo ciśnienie na wszystkich garach pokazało 11 wziołem bryke do domu przyjechał mechanik samochodowy i po chwili głębszej refleksji stwierdzł że wina jest w tym że spaliny wywala zbyt szybko , założyliśmy stary orginalny tłumik i jak ręką odjął,, pracuje jak mażenie. niepotrzebnie wywaliłem tylko kase poto żeby było troche głośniej bzdura .. koszty to 150 świece, 100 synchro 300 przestuj w serwisie(niepotrzebny) i 500 komin niepolecam zakładania tłumików przelotowych... POZDRO DLA WSZYSTKICH :buttrock:
  4. dziękuje ci wlodek23cbr za podpowiedz, w wtorek wieczorem rozbieram i zobacze jaki będzie rezultat ... odpisze, pozdrawiam. :lalag:
  5. [ a orientujesz się kolego czy umnie zawory są regulowane na śrube kątrującą czy na te płytki? jeszcze tego nierozbierałem i niewiem... :icon_biggrin:
  6. koledzy głośno pracują mi zawory przy kawie zx9r 2001r. i nieprzepala mi paliwa,,, czarny dym z komina i wszystkie świece robią się czarne gażniki czyszczone i synchro zrobione ... hciałbym ustawić te zawory może pomoże pomużcie jaki powinien być luz na ssących i wydechu pliss :banghead:
  7. koledzy mam problem z zaworami przy kawie tzn. dość głośno pracują czy ktoś się oriętuje jakie trzeba ustawić luzy ????
×
×
  • Dodaj nową pozycję...