Skocz do zawartości

sebaxll

Forumowicze
  • Postów

    9
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O sebaxll

  • Urodziny 09/23/1980

Osobiste

  • Motocykl
    VL 1500, CBR XX, M-10.
  • Płeć
    Mężczyzna

Informacje profilowe

  • Skąd
    Lubelskie

Metody kontaktu

  • Strona www
    http://

Osiągnięcia sebaxll

CZYTACZ - zupełny świeżak

CZYTACZ - zupełny świeżak (7/46)

0

Reputacja

  1. W końcu poszło. Próbowałem 3 dni i z 3 komputerów i w końcu za 3 razem poszło.
  2. No właśnie nie wchodzi ten kod pogrubiony :mad:
  3. Witam wsztstkich moto maniaków. Mam mały problem z moim Awoszakiem. Rozsypał mi się krzyżak na wale napędowym ten przy kole(tj. połączenie między wałkiem pędnym a dyfrem). Czy może ktoś wie?, lub zna jakis patent na naprawę tego uszkodzenia??? bo szukam takiej części i nie mogę znaleźć. Może pasuje od czegoś innego? Sam juz nie mam pojęcia jak ugryźć ten temat. Pozdrawiam i z góry dzięki.
  4. Witam wszystkich. Właśnie mam mały problem ze swoim XXsem. Otórz co jaki czas zapala mi się kontrolka FI i wymróguje mi kod ale nie bardzo wiem jaki to kod. Czy ktoś może orientuje się w tym temacie jaki to kod( przerwa między mrógnięciami 3-4sek. i cały czas mróga). Z góry dzięki. Pozdro.
  5. O wielkie dzięki dzisiaj będę szperał. Pozdro. hejka Janosik. Mrugnęcia są stałe i pojawiają się oczywiście po rozłożeniu stopki bocznej co jakieś 3-4 sek. Wcześniej tj. przed wymianą filtra powietrza moto potrafiło z wyższych obrotów tj. 5-6 tyś zgasnąć jak włączyłem sprzęgło ale po wymianie wszystko działa poprawnie tylko mnie wk.... te palenie się kontkolki FI. To o czym mówisz to może też być wina regulatora napięciz które często padają w xsach. Pozdro
  6. Heja to też wiem że te mrógnięcia to kod błędu i sposób i częstotliwośc mrógnięć oznacza inny kod. Ale gdzie sprawdzić te kody? I może orientujesz się co to akurat za kod? Pozdro
  7. Witam w moim XX pali się mrógając co 3-4sek i tak z 10 takich mrógnięc naliczyłem. Więc o co chodzi z tym?
  8. Witam wszystkich XX maniaków. mam mały problem ze swoim xx. Otóż zapala się mi co jakiś czas kontkolka FI ( mam moto z 2000r. na wtrysku), i jak się doczytałem to tzreba się zatrzymać pozycja luz i rozłożyć boczną stopkę i tak też uszyniłem. Kontrolka zaczyna mrógać - tj. długie mrugania przerwa między mrógnięciami ok 3-4 sek. Naliczyłem z ponad 10 takich mrógnięć po czym przestałem. I nie mam pojęcia o co kaman? Moto potrafił spadać z obrotów ale jak wymieniłem filtr powietrza jest ok tylko się zapala ta kontrolka. Jeśli ktoś wie o co biega to proszę napisać. Z góry dzięki i Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...