Skocz do zawartości

ZeuboK

Forumowicze
  • Postów

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O ZeuboK

  • Urodziny 05/05/1985

Osobiste

  • Motocykl
    Zn 700 Ltd
  • Płeć
    Mężczyzna

Informacje profilowe

  • Skąd
    podkarpacie

Metody kontaktu

  • Strona www
    http://

Osiągnięcia ZeuboK

CZYTACZ - zupełny świeżak

CZYTACZ - zupełny świeżak (7/46)

0

Reputacja

  1. nadal aktualne... tanie sakwy, stelaz do Vn750 pod nie moge odkupic
  2. nadal aktualne... a może dysponuje ktoś kontaktem do osoby posiadającej części do tych motocykli?
  3. Witam, kupię prawy podnóżek kierowcy do motocykla kawasaki ZN 700 lub 1100 LTD. Mogę również odkupić wydech, oparcie oraz inne akcesoria. Kontakt za pośrednictwem forum (zapytanie do użytkownika). Pozdrawiam.
  4. Witam, mam ten sam problem co w temacie. Tyle, że ja mam kawasaki zn 700 ltd- 4 cylindry w rzędzie, który jest chłodzony powietrzem. Jak mi się moto mocno zgrzeje na mieście to wtedy na światłach na jałowym często gasnie z powodu spadania obrotów. Kiedyś nawet zgasł mi podczas wysprzęglania przy zmianie biegu. I tak samo synchro gaźników robione kilka razy w ciągu sezonu i odczyty w porzadku. Świece ładne. Tylko, ze do mojego modelu nie ma szans znaleźć wartości do ustawienia mieszanki (model produkowany dwa lata na rynek amerykański). A czy masz też takie cuś: na 4 i 5 biegu podczas dodania gazu nastepuje "zmulenie", takie samo jak podczas dodania gazu w sytuacji, gdy zazcyna brakować paliwa w baku. Trwa to ze dwie sekundy- w tym czasie gaz odkrecony cały czas o pewną wartośc, a moto "cofa"- a następnie zaczyna normalnie przyśpieszać. U mnie takie coś wystepuje przy prędkościach 90km/h i więcej. Ma ktoś jakiekolwiek pomysły o co tu chodzi? dodam, że ja swoje śruby mam skręcone do zera w tej chwili (a na początku sezonu moto jeździło na odkręconych o 2 obroty i objawy były identyczne)
  5. ZeuboK

    Kawasaki ZN 700

    Gdzieś na angielsko języcznym forum znalazłem informację, że na stronach kawasaki można znaleźć coś w rodzaju tabel części użytych w poszczególnych modelach kaw. Tym sposobem możnaby dojść jakie części z tego rzadkiego ZNa sa w innych modelach. Czy spotkał się ktoś z takim czymś? (ja nie dałem rady tego znaleźć). Pozdrawiam
  6. ZeuboK

    Kawasaki ZN 700

    SIema! Ja również potrzebuję informacji o tym motorku, jak jest z częściami? Silnik ma pojemność 694ccm, 74KM. Był taki silnik w innym modelu? I gaziury Keihin CV34 x 4, posiada ktoś takie w innym modelu? Przymierzam się do zakupu ZN700 A2 (czyli 85 rocznik) z przebiegiem 50k i zastanawiam się, czy nie będe miał problemu z częściami? Jesli ktoś ma opinie na temat tego silnika bardzo prosze o informację. Bóg zapłać.
  7. Witam, poszukuję części do yamahy xs 400 model 12E. Przede wszystkim szukam aluminiowego odlewu, w którym chodzi prawa laga. Jeśli znalazłby sie ktoś kto odsprzeda tanio inne części, to rozważyłbym również kupno lampy przedniej, klaksonu, zegarów, może rozrusznika i błotnika przedniego. Jeśli ktos zna kogoś kto ma części do tego motoru do sprzedania równiez bardzo proszę o namiary. pozdrawiam serdecznie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...