Skocz do zawartości

archie22081983

Forumowicze
  • Postów

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez archie22081983

  1. No coz, tak to jest jak sie czlowiek uczy metoda prób i błedow i przyczyna nie byla tu głupota tylko brak dostatecznej wiedzy na temat zasady dzialania czterosowow. Ja powalcze z instalacja, bo stare kolo magnesowe mam uszkodzone, wiec nie mam innego wyjścia. W kazdym razie dzieki za informacje.
  2. W takim razie juz zaczynam szukac impulsatora na allegro. Dzieki wielkie i pozdrawiam.
  3. Dziekuje. A w takim razie nasowa mi sie jeszcze jedno pytanie, czy przelozenie samego modulu zaplonowego by nie wystarczylo?
  4. Problem w moim motorku polega na tym, ze w starczej wersji z silnika z impulsatora wychodzily 4 kable, a w nowszej wychodza dwa i rozdzieleniu tych dwoch na 4 silnik stuka tak, jakby zaplon byl zbyt szybko (strzela tez w gaznik). Jak temu zaradzic?
  5. Jakich przerobek przy instalacji musze dokonac, jesli w rame z 1991r wlozylem silnik z 1996? Chodzi mi wylacznie o instalacje, bo reszta jest przeciez w zasadzie identyczna... Czy ktos juz to robil? Z gory dziekuje za wszelkie porady i podpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...