Jestem pewna, że mam je nowe, bo kupiłam moto w zeszłym roku i wymieniłam wszystko, co się wymienić należy :flesje: w zapewnienia poprzednich właścicieli wierzyć nie trzeba. Więc mam nadzieję, że to tylko mały problem ze świecami :evil:
Sprawdzę te świece i spróbuję "podsuszyć" filtr powietrza - podobno to może pomóc? Kranik na prawidłowym miejscu ;) Co do filtra i oleju - znajomy mechanik twierdzi, że nie muszę wymieniać przed zrobieniem 6000 km - więc jaka jest zasada? Dzięki za dotychczasowe rady.
Moja ER-ka po zimie nie chce odpalić :) Kręci w porządku, paliwo ma, ssanie powinno być (żadnych urwanych linek :D ). Co może być problemem? Z góry dzięki za odpowiedzi. PS moze wiecie gdzie w okolicy Bielska Białej można znaleźć dobrego mechanika motocyklowego...?