Skocz do zawartości

muskat

Forumowicze
  • Postów

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O muskat

  • Urodziny 03/18/1983

Osobiste

  • Płeć
    Mężczyzna

Informacje profilowe

  • Skąd
    Gdynia

Osiągnięcia muskat

CZYTACZ - zupełny świeżak

CZYTACZ - zupełny świeżak (7/46)

0

Reputacja

  1. Sprzedający nie wygląda na jakiegoś kombinatora....ma firmę - sprzedaje ubiory motocyklowe. Może by i udostępnił do sprawdzenia ale to jednak dystans trzeba było by jeździć w tą i spowrotem.
  2. Mi też to wygląda podejrzanie niestety kompletnie nie znam się na dokumentach pojazdów sprowadzonych z zagranicy. Nigdy takich dokumentów nie widziałem na oczy. Mi też to wygląda podejrzanie niestety kompletnie nie znam się na dokumentach pojazdów sprowadzonych z zagranicy. Nigdy takich dokumentów nie widziałem na oczy. Mi też to wygląda podejrzanie niestety kompletnie nie znam się na dokumentach pojazdów sprowadzonych z zagranicy. Nigdy takich dokumentów nie widziałem na oczy.
  3. Tak jutro zadzwonię do swojego wydziału komunikacji i się zapytam. Jak myślisz która oferta jest bardziej interesująca: - yamaha cygnus 125 rok 2000 przywieziona przez kolesia który pracował we Włoszech i tam nim jeździł - yamaha cygnus 125 rok 1997 przwieziona z Niemiec w 1999 i nie rejestrowana w Polsce...właściciel twierdzi że nią nie jeździł bo się bał że go policja zatrzyma odkładał i odkładał rejestrację....no i skuter stał. Jest jednak akumulator do wymiany, drobne pęknięcie plastiku. ssanie do naprawy.
  4. Tak masz rację ale to nie jest odpowiedź na moje pytaie. Interesuje mnie czy będzie można go zarejestrować.
  5. Witam Serdecznie! Mam na imię Artur, mieszkam w Gdyni. Zwracam się z prośba o udzelenie odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Mianowinie noszę się z zamiarem zakupu skutera yamaha o pojemności silnika 125 cm3. Sprzedający mówi że sprowadził go z Niemiec w 1999 roku. Opłacił akcyzę. Posiada do niego dowód opłacenia akcyzy, potwierdzenie wymeldowania z Niemiec, umowę kupna sprzedaży, Brief. Przez lata skuter stał u niego w garażu i nigdy nie był zarejestrowany w Polsce. Został przywieziony aytem dostawczym więc właściciel nie posiada do niego niemickich tablic rejestracyjnych. Moje pytanie czy w związku z tak długim okresem od wymeldowania w Niemczech czy obecnie istnieje możliwość jego zarejestrowania w Polsce? Czy muszę spisać umowę kupna-sprzedaży z właścicielem widniejącym w Briefie? Pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...