Skocz do zawartości

EMILC4

Forumowicze
  • Postów

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O EMILC4

  • Urodziny 12/07/1974

Osobiste

  • Motocykl
    KTM LC4
  • Płeć
    Mężczyzna

Informacje profilowe

  • Skąd
    KARCZEW

Osiągnięcia EMILC4

CZYTACZ - zupełny świeżak

CZYTACZ - zupełny świeżak (7/46)

0

Reputacja

  1. Witam nie wiem jak wyłączyć EPC w lc4 2000r.proszę o rady albo o kontakt do kogoś kto wie. :icon_rolleyes:
  2. DISIAJ ZAADAPTOWAŁEM MONTIEGO DO LC4 ,TŁUMIK DAJE POTĘŻNY BAS MOTO SUPER ZBIERA SIĘ Z DOŁU.RZEŻBA BYŁA KONKRETNA ALE WYGLĄDA I BRZMI ZAWODOWO.
  3. Jak chcesz mieć moto uniwersalne to kup lc4 +koła do supermoto (ktm lc4 E i SM mają takie same skoki zawieszeń krótsze skoki ma duke i smc 660) :D pozdr
  4. TA PUSZKA ZA TYLNYM BŁOTNIKIEM TO NIE JEST KATALIZATOR ,MOIM ZDANIEM TO JAKIŚ WSTĘPNY TŁUMIK.DISIAJ ZAMÓWIŁEM OWALA MONTI JAK ZAMONTUJE TO OPISZĘ WRAŻENIA.POZDR
  5. Witam czy ktoś ma w ktm lc4640 wydech Monti , jaki do niego wydech bo mój jest z katalizatorem i go strasznie kastruje.proszę o podpowiedzi ,linki gdzie tanio kupić,odpadają takie wydech jak akrapović za 3000pln.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...