Skocz do zawartości

blondyna

Forumowicze
  • Postów

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O blondyna

  • Urodziny 05/02/1984

Metody kontaktu

  • Gadu-Gadu
    3389518

Osobiste

  • Płeć
    Kobieta

Informacje profilowe

  • Skąd
    zqchodniopomorskie

Osiągnięcia blondyna

CZYTACZ - zupełny świeżak

CZYTACZ - zupełny świeżak (7/46)

0

Reputacja

  1. witam... czy ktoś mi pomoze w mojej niespodziance?? jakos widze ze zainteresowania nie ma :icon_mrgreen:( pozdrawiam i pomóżcie mi :icon_mrgreen:
  2. witam.. data slubu to 1 wrzesnia 2007 godzina 16... dzieki za odpowiedz i zapraszam
  3. :icon_twisted: witam... chciałam przypomniec o dawnej sprawie... :lalag: "witam serdecznie wszystkich korzystacjących z forum motocyklistów mam problem i podpowiedziano mi ze tu moge uzyskac pomoc... problem polega na tym ze moj narzyczony od niedawna jest motocyklistą a w wakacje pobieramy sie.. w zwiazku z tym chciałabym zrobic mu niespodzianke. miałaby ona polegac na zorganizowaniu przyjazdu duzej ilosci motorów który odwiózł by nas młodych na sale weselną ... jesli jest ktos kto moze i chciałby mi pomóc to prosze o kontakt.... jestem z okolic szczecina... pozdrawiam i czekam na jakas odpowiedz.. " juz zostało 3 miesiace do tego ważnego dla nas dnia i mam nadzieje ze moge na was liczyc... kto moze i chce pomóc mi zrobic niespodzianke dla mojego przyszłego męża to zapraszam.... :P
  4. witam... niestety wszystko mamy juz załatwione takze nic z tego zeby zrobic tak tak proponujesz... a co do tak odległego czasu to ja wiem... ze jest jeszcze duzo czasu.. ale lepiej wczesniej niz za poźno.. pozdrawiam :icon_mrgreen:
  5. witam... :) data jest na 1 wrzesnia w stargardzie.... koło szczecina... dziekuje wszystkim zaintersowanym :)
  6. witam serdecznie wszystkich korzystacjących z forum motocyklistów :( mam problem i podpowiedziano mi ze tu moge uzyskac pomoc... problem polega na tym ze moj narzyczony od niedawna jest motocyklistą a w wakacje pobieramy sie.. w zwiazku z tym chciałabym zrobic mu niespodzianke. miałaby ona polegac na zorganizowaniu przyjazdu duzej ilosci motorów który odwiózł by nas młodych na sale weselną ... jesli jest ktos kto moze i chciałby mi pomóc to prosze o kontakt.... jestem z okolic szczecina... :( pozdrawiam i czekam na jakas odpowiedz.. :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...