Skocz do zawartości

mysticman

Forumowicze
  • Postów

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Informacje profilowe

  • Lubię
    swiat
  • Skąd
    Dolnoslaskie

Osiągnięcia mysticman

CZYTACZ - zupełny świeżak

CZYTACZ - zupełny świeżak (7/46)

0

Reputacja

  1. Dzieki za konstruktywne opinie, porady i ...obawy. Podróz zaplanowałem na 2 etapy. Pierwszy z nich ma mi własnie posłuzyć do zapoznania się z maszyną, różnym typem dróg oraz powinien odpowiedziec na podstawowe pytanie "czy jadę dalej?". Tak jestem odrobinę szalony :oops: jak mój znajomy z Kanady. Ma 57 lat i pewnego razu po prostu kupił sobie Yamachę Wild Stara, wsiadł na niego i pojechał sam do Argentyny. Spotkałem go w Seattle i ma sie dobrze. Pozdrawiam wszystkich z lekka szalonych :twisted:
  2. Tak wiem, ale doświadczenie spróbuje nabrac w drodze do Norwegii. Motoryzacyjne mam (32 lata za samochodowym kółkiem :) Poza tym...jestem odrobinę szalony
  3. Pod koniec maja wybieram sie w I czesc mianowicie Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Finlandia, Szwecja, Norwegia, Dania,Holandia, Belgia, Francja,Włochy, Szwajcaria, Niemcy, Polska. Szukam kontaktu z osobami które juz były w w/w krajach oraz posiadajace Hondę Transalpa. Dzieki za ewentualna reakcje. Aha gdyby była potrzebna ta informacja ...mam 49 lat i kończę prawko na motocykl :lol: PS. Trasa która planuje w II etapach polega na przejechaniu maksymalnej ilości krajów :twisted:
  4. Dzieki za podpowiedzi :) W miedzy czasie musialem zmienic zdanie z prozaicznej przyczyny otóż .... wybieram sie z psem w podroz z Norwegii do pld. Afryki i mam nadzieje, że później jeszcze dalej. Znajomy kiedy usłyszał jakim motocyklem - wtedy mialem na mysli choppera :oops: dostał spazmu od śmiechu, a ja ze wstydu !!!!! Po długich konsultacjach wybrałem do swoich podróży turystyczne enduro Hondę XL 650V Transalp. Jeszcze raz dzieki za reakcje. Pozdrawiam motomaniaków :twisted:
  5. Znawcow oblatywaczy Susi VL800 Intruder, Yamaha XVS 650 lub Honda VT 750C2 prosze o opinie dot. wyboru jednego z powyzszych modeli. Przygode z motocyklem dopiero zaczynam (48 lat, 178 cm, 87 kg) wiec mam powazny problem z dokonaniem trafnego wyboru. Nadmieniam, ze wybieram sie w podroz m.in. do Norwegii,a pozniej do pn Afryki wiec dotatkowe opinie co do komfortu jazdy w/w modelami byly by mile widziane. Aha czy ktos ma doswiadczenie w podrozowaniu z psem :oops: Mam malego pieska rasy Shih Tsu i sie nie rozstajemy. Dzieki za mniej lub wiecej pomocne porady (uwagi?) Aha mam do wydania 20.000 zł. (Moze mocniejszy chooper np. 1100 ?)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...