Skocz do zawartości

Yamaha xj600n 2003 rok 39 tyś. km


turtel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam

Yamaha xj600n 2003 rok 39 tyś. km

 

Kupiłem ją w sierpniu 2006 w Motomotion w Warszawie z przebiegiem 20620 km, czy był prawdziwy nie wiem, ale wydawał się realny jak na 3 letnie moto. Co się wcześniej z tym motocyklem działo także nie wiem, ale na pewno miał za sobą jakieś przygody, co widać na zdjęciach (wgniecenia na baku, obudowie zegarów i lekko przerysowany prawy wydech – wszystko powstało zanim ją kupiłem) jednak przez 19 tyś. km jakie nią zrobiłem nie wyniknęły z tego żadne problemy. A jeździłem zarówno szybko (jak na xj600) jak i zdzierałem podnóżki na torze kartingowym.

 

Po zakupie:

 

20620 km

- wymieniony olej z filtrem (od razu w motomotion)

 

24000 km

- olej z filtrem

- świece

- czyszczenie i regulacja gaźników

- regulacja zaworów

- olej (15 W) i uszczelniacze przedniego zawieszenia

- zestaw napędowy (DiD i SunStar)

 

29000 km

- nowe opony Michelin Pilot Activ

 

30000 km

- olej z filtrem

- klocki hamulcowe tył

 

36000 km

- olej z filtrem

- czyszczenie i regulacja gaźników

 

(Przebiegi serwisów +/- 200km)

 

Stan techniczny oceniam na bardzo dobry, stan wizualny jak na zdjęciach, nie picowany, nawet specjalnie nie myty do sprzedaży, tak jak jeździł tak jest. Na zimno silnik trochę klekocze jak każda xjota, ale po rozgrzaniu, jak na ten model, jest bardzo cicho, przez 19 tyś jakie nią przejeździłem poza okresowymi wymianami nie musiałem dolewać oleju. Nigdy się na nim nie zawiodłem, nie było problemu z wyskoczeniem na jeden dzień do Lublina albo Biłgoraju na tor kartingowy (270 km w jedną stronę ok. 120 km na torze i 270 z powrotem ), czy 1600 km w weekend podczas wycieczki do Bratysławy. Kilka osób z forum mnie i motocykl zna, sprzęt nie katowany, ale tak całkiem emerycko też nie jeżdżony :D.

 

Zdjęcia http://bikepics.com/members/turtel/03xj600s/

 

Kontakt w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...