Skocz do zawartości

Nowy motocyklista! - Jam to sprawił :]


zappa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę nie typowo booooo....

Postawiłem swoją Czarną Wdówkę na garażowanie u kolegi i.... :D

Kopara mi zjechała jak do mnie zadzwonił :)

Tak się na nią zapatrzył że po dwóch tygodniach sciągnął sobie Shadow 750 C2! :biggrin:

Dobra... nie mam czasu bo lecę do niego ogladać nabytek i zara gdzieś śmigniemy razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... oby bo śmiga bez "A" :D :icon_razz:

 

Zappa:biggrin:

Ty sprawiłeś,że On sobie sprawił moto, a teraz Ty mu spraw ---- papiery na A coby na legalu latać mógł :biggrin: :biggrin:

Kolega Twój nie? Pomóż! Nie zwlekaj :) :biggrin:

Pozdrawiam --- Joaśka

PEES Ja bym załatwiła ale nie ma zdolności artystycznych,sprzętu a i znajomości żadnych :wink:

Sama kształcę swoje umiejętności na kursie na A. Kurcze- czemu to VARADERO jest takie wysokie :rolleyes:

Cóż- jakoś będzie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jest w takich "służbach" że mu papiery nie są potrzebne do śmigania :)

Ale jak to się mówi: dobrze jest jak dobrze ale w razie nieszczęscia... tfu! wypluć to słowo ale myślec trzeba o wszystkim.

 

Pees To jak skończysz się dokształcać to będzie okazja oblać i Twoje i moje (jeszcze oficjalnie nie oblane a zdane w październiku) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jest w takich "służbach" że mu papiery nie są potrzebne do śmigania :cool:

Ale jak to się mówi: dobrze jest jak dobrze ale w razie nieszczęscia... tfu! wypluć to słowo ale myślec trzeba o wszystkim.

 

Pees To jak skończysz się dokształcać to będzie okazja oblać i Twoje i moje (jeszcze oficjalnie nie oblane a zdane w październiku) :D

 

 

Oby tylko zdać bo kwas będzie :icon_mrgreen: . A opijanie - jak najbardziej.Wy % a ja soczek. Tylko w Lublinie czy w WAWIE? Bo nie przez łącze neta :icon_mrgreen: Albo inną wirtualną metodą?

Pozdrawiam -- Joaśka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...