Skocz do zawartości

TTr 600 czy warto?


mackon4089
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem własnie na kupnie tego motocykla w niedziele jade zobaczyc ten egzemplarz:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M554857

 

Mam jednak duże obawy i dlatego chciałem skonsultować z wami ten "zakup"

 

Motor widać że ostro katowany :

 

Plusy:

1 zawieszenie przod na "upsie"

2-4 mies temu wymieniony tłok na wosnera.

3 zarejesrowany,opłacony

 

Jednak ma wiele minusów jak:

 

1 peknięta przednia felga-na zdjeciu nie widac .Gośc przyznał sie przez telefon

2 lekki wyciek oleju spod głowicy

3podobno lekki luz na zawieszeniu

4 nie wspominam o zadrapaniach i braku oryginalnej lampy czy migaczy bo to nie istotne

5 z tyłu brak 4 szprych

 

Dylemat tym większy że jestem z Bielska Białej i to jedyna maszyna w miare w pobliżu, a nie dysponuje busem ani przyczepkom ażeby sobie przywiezc motor chocby z pomorza,ogólnie nie ma maszyn w pobliżu :lalag: :lapad: :(

 

Co radzicie .W niedziele jade (bo sprzedający nie ma kiedy wcześniej) i przetestuje cena 8 tys mowił ze spusci max 300 zł czyli z 400zł .Co myślicie warto??? :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja własnie wczoraj kupiłem ttr 600 w katowicach, po pierwsze zwróc uwagę na stan zawieszenia i na to czy moto jest proste czy dwusladowe, widac że przód był cały wymieniany więc coś musiał ten motocykl mieć, gleba albo co innego, moim zdaniem to padaka, na pierwszy rzut oka, to że ma kosztować 7700 to akurat do mnie nie przemawia, bo za miesiąc włożysz w niego ze dwa tysie, bezsens :lalag: ja za swoją dałem 10500 za 2000r ale stan jest perfekcyjny( 100% oryginał)

 

minusem jest to że ma kopa a nie elektryczny starter ale ogółem motocykl super.

 

 

przez ten miesiąc zrobiłem chyba ze 2000 km za motocyklem i powiem że trudno trafić dobre moto.....nie kupuj bo blisko czy tanio....lepiej poczekać i kupić w lepszym stanie

 

 

ja bym odradzał tą ttr a nawet poczekaj sobie miesiąc czy dwa i dołóż sobie z 1000 czy więcej i kup naprawde motocykl w stanie oryginalnym a nie jaiegoś farbowanego lisa..........ale to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze mój budżet to 8000tys i nie mam ani zł więcej:(

p.s motorbiker piękna machina -gratulacje

 

Jak dokładnie mam sprawdzić stan tego zawieszenia?

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego teraz kończy się sezon....serio mówie poczekaj np do lutego czy marca...może coś się trafi innego.....powiem szczerze....nawet jak by ten motocykl był dwie bramy odemnie to i tak bym go nie szedł zobaczyć bo juz na zdjęciach wygląda do dupy.........a skoro masz 8000 zł to i tak nie będziesz miał kasy na remont skoro leci olej i inne tego typu.......wiec pomysl rozsądnie........czy nie lepiej dołożyć sobi to co musiałbys włozyć w to moto i kupić później coś lepszego??????

 

a co do Bielska białej to byłem kiedyś oglądac właśnie ttr 600 ( serwisowana w serwisie itp itd) ;) ;) a jak ją zobaczyłem to się okazało że korpus silnika był spawany a moto zostawiało dwa slady :icon_mrgreen: więc serwis jest z tego co doświadczyłem na najwyższym poziomie ;)

 

 

ja wypowiedziałem się na temat ale decyzja nalezy do ciebie...........pamiętaj łatwo kupić a trudno sprzedać i to ty jesteś teraz panem sytuacji

 

nie daj się zwariować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M559251

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M560293 ładniejsza

 

 

 

pierwsza dostała w dupe bo wydech jest już ładnie przypalony ale druga ?? zobacz i chyba nie super daleko

 

 

 

wybierz rozsądnie tego ci życze

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorbiker dzięki za rady.Powiedz jeszcze jak sprawdzić zawieszenie-co mam poskakać po moto czy jak?:)Słyszałęm opinie żeby nie kupowac roku 1998 że siesypią i żeby kupować od 1999roku:) może zwykłe plote może prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to słyszałem ale nie dam głowy ;)

 

sprawdź luzy na łożyskach, wycieki na lagach, amor centralny czy suchy, luzy z tyłu, pierwsze co to sprawdź jak przyjedziesz czy moto będzie odpalane zimne czy ciepłe( powinno być zimne) bo jak ciepłe to by znaczyło że grza;i je dla ciebie i może być problem z odpalaniem, ogólnie plastiki to mogą mieć rysy ale mechanika musi być ok, no i ważna sprawa......przejedź się i puśc kiere i zobacz czyściąga i czy moto jest proste czy może przesunięte itp tarcze cham czy nie mają dużych progów, poza tym zobacz jak się ją kopie bo ja przesiadłem się z xt 600 i mam problemy z kopaniem bo przyzwyczaiłem się do elektrycznego :icon_mrgreen:

 

ogólnie serio odradzam sprzętu już z obrazka i twojego opisu ale twój wybór

 

pozdro serdeczne

 

jeszcze jedno skoro leci spod głowicy to moto dostało ostro wpier*** a TTR cziężko jest zajechać bo to dobre sprzęty więc ta jest dojechana i to ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz ile mamy "wspólnego" Ja 2 dni temu sprzedałem xt 600 rok 1994 odpalany na starter:)))

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M560293

 

Zainteresowało mnie to moto ,ale to ponad 200km w jedną strone i moto nie zarejestrowane.Więc nawet jakbym kupił nie mam nim jak wrocic:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary widzisz ze można trafić cos innego i lepszego.....poczekaj sobie a napewno trafi ci się coś fajnego w twojej okolicy..........ja czekałem 5 miesięcy a chyba z 10 motocykli oglądałem i dopiero 11 kupiłem bo reszta to padaki!!!! serio

 

posłuchaj mojej rady a napewno jak ci się trafi coś innego i lepszego to jeszcze mnie zaprosisz później na browara za to że odradzałem ci to moto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem -cierpliwośc popłaca.Problem w tym że jestem typem tzw"w gorącej wodzie kąpany" i wiecznie nerwowy i niecierpliwy:( Ale fakt faktem że pare motorow już objechałem i jak będzie chłam to napewno nie kupie.Będe szukał aż do skutku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopcy maja racje ja sie tak w gó*** wpakowałam przez brata kupiłam Cr jechałam po nia ponad 100 kilosów i teraz stoi w garażu i czeka na generalny remont... :(

 

Kończy sie sezon więc na pewno coś sie znajdzie, lepiej poczekac a nie tak wszystko na hop siup... A jak bedzie naprawde warto to transport sie załatwi. Tez jestem z BB wujek ma Traka to zawsze można porzyczyc i skoczyc po moto :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie.Może faktycznie poczekam jeszcze z miesiąc ,ale ja tak już mam bez motoru to jakbym nic nie jadł,a jeść kocham-jak to pascal mowi :( :bigrazz:

 

:icon_question: Jeszce raz dzięki w niedziele i tak pojade zobaczyc tą padake-przejade sie bo nigdy ttr nie jechałem a że mam niedaleko to potraktuje o jako niedzielną wycieczke :bigrazz: :biggrin: :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...