Skocz do zawartości

Ładowarka motocyklowa OPTI MATE-nowa


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OptiMate III sp- W PEŁNI AUTOMATYCZNA ŁADOWARKA MOTOCYKLOWA ORYGINALNA BELGIJSKA

MOŻESZ JĄ PODŁĄCZYĆ NA DŁUGIE MIESIĄCE BEZ SZKODY DLA AKUMULATORA

+ 2.5m przedłużacz + mocowanie na ścianę + krokodyle do ładowania bezpośrednio na klemach + specjalny przedłużacz do zamocowania na stałe w motocyklu z wodoszczelnym gniazdem

WSZYSTKO NOWE I NIE UŻYWANE :P

JEST TO NIECHCIANY PREZENT-JUŻ JEDNĄ TAKĄ MAMY W GARAŻU :cool: I SUPER SIĘ SPRAWDZA :cool:

199 PLN DO RĘKI MOGĘ TEŻ WYSŁAĆ POCZTĄ, JAK DOSTANĘ KASĘ NA KONTO :P

I TERAZ MASZ SPRAWNY I W ŚWIETNEJ KONDYCJI AKUMULATOR ;) ZAWSZE!!!

JA JESTEM Z WARSZAWY I NA CO DZIEŃ NA MOTOCYKLU :crossy:

DZWOŃ +48 697 98 86 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT, ale chyba kolego pojechałeś z tą ceną. Nówki na alledrogo chodzą po 173PLN

Chyba, że Twoja cena zawiera już koszty przesyłki i to kurierskiej.

 

http://www.allegro.pl/item477601266_prosto...otocyklowy.html

Doobra :icon_biggrin: dla ciebie może być i 150 wal śmiało jak w dym. Do Wójta nie będziemy chodzić :icon_biggrin: widzę, że z Ciebie Klient jak się patrzy :notworthy: także wychodzę na przeciw niezaspokojonej Twojej potrzebie i obniżam cenę o 24.623115577889447236180904522613% To jak deal :icon_biggrin: , czy chciałeś tylko d$%^& przytruć?

Pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...