Skocz do zawartości

klepanie baku


Gość centymetr_sześcienny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość centymetr_sześcienny

chciałbym się panów zapytać, czy taka operacja chirurgiczna jest możliwa, jakie daje efekty i czy jest opłacalna (chodzi mi o średnią cenę takiej usługi). bak nie jest zmasakrowany, ma tylko małe wgniecenie na boku, skutek położenia motocykla na parkingu.

 

 

za wszelką pomoc z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcpol

Jest to możliwe poprzez:

-tzw latający młotek- przyspawanie do centralnego miejsca wgięcia specjalnego przedmiotu w kształcie litery L i uderzanie w ten przedmiot

-rozcięcie baku usunięcie wgięcia i ponowne zespawanie

-próbę usunięcia wgniecenia poprzez wkładenie różnych narzedzi w otwór wlewu i uderzanie w te narzędzia

-zastosowanie specajlnego urządzenia które działe na zasadzie pompy próżnowej (dostępne w warsztach blacharskich), można dokonac naprawy nawet bez uszkodzenia lakieru- jednen z lepszych sposobów

-najłatwiej zaszpachlować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość centymetr_sześcienny

dzięki za support, ale co z ceniami takich (khem) "przyjemności".

cała sprawa wygląda tak, że za niedługo kupuję sprzęta, a jeden z upatrzonych egzemplarzy ma mały wgniot na baku. poprostu nie wiem, ile mamy jeszcze dołorzyć do moto, by nie raził mojego zboczonego poczucia symetrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcpol

Niestety nie znam cen, jeśli lakier jest uszkodzony to cena będzie wyższa, dobieranie lakieru jest drogie, lepiej znac jego numer, sprawdź ceny w warsztacie blacharsko lakierniczym, jeśli blakier jest uszkodzony mozesz szpachlować samemu, opakowanie najtanszej szpachli kosztuje ok 10 zł + 5 zł papier ścierny wtedy zapłacisz tylko za lakiernika. Jeśli lakier jest cały najlepiej użyć 4 metodę. Jaki sprzęt kupujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość centymetr_sześcienny

honde shadow 125, sprzęt, który jest przyczyną mojej bezsenności.

125cc to kosiarka, ale za to jaka stylowa kosiarka.

 

dzięki za pomoc, napewno to co powiedziałeś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...