Skocz do zawartości

Dopasowanie kombinezonu


Rekomendowane odpowiedzi

ale boje sie ze sie nie rozejdzie no i lipne jest to ciagniecie za kolniezyk tak ze widac na szyi ze jest sciagniety i sciaga w dol tak ze mi prawie obojczyki widac

na bank sie rozejdzie a ze ciągnie za kołnierz ???? taki jego "urok " - to kombi skrojone do siedzenia na moto a nie do chodzenia . No ale oczywiście nasze rady są nieco "wirtualne" bo nikt nie widzi jak to wygląda . Wiem że jak kupiłem moje Vanucci (dzięki Ukasz :D ) tez jednocześciówke to miałem spore problemy żeby je w ogóle założyć . teraz po 2 miesiącach nie zamieniłbym go na żadne inne - prędkości 200-220 w tym kombi w ogóle nie czuć a chować się za szyba muszę przy naprawdę wysokich prędkościach (ok 280 ) .

 

aaa mój kumpel miał bardzo podobny problem i jak sobie poradził ????? przez tydzień chodził w nim cały dzień po domu - siedział grał itp i kombi też się bardzo dobrze dopasowało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Co ja mam zrobić? Kupiłem dziś kombinezon alpinestar 52 i wisi mi w pasie jeśli chodzi o inne rozmiary to nie zgadzają się ze względu na zbyt mały rozmiar klatki lub zbyt duży w pasie.Moje wymiary to 181 wzrostu 110 klatka 83 pas 100 biodra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam

Zamówiłem ostatnio przez internet od osoby prywatnej (lekko używany) kombinezon skórzany, dwuczęściowy Alpinestars. Kurtka(50), spodnie(48).Kurtkę zapina się dosyć sztywno, w ramionach jest dopasowana, a długość rękawów jest idealna.Problem jest taki że na plecach pod "garbem" po bokach odkłada mi się trochę skóry.Pytanie czy tak może być jeśli reszta pasuje czy jest to spory problem? Dodam, że mam 19 lat i jestem dość szczupły więc raczej zacznę przybierać na masie, a nie ją tracić.Mniejsza kurtka ma rozmiarówkę 172-175, a mam równo 180 więc byłaby już za krótka.Co sądzicie?spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

Tu macie link do kilku zdjęć:

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1KlsQvErr2KXA6qnmz0ukBYKCm4B0ppwS

Edytowane przez M0NSTER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...