Skocz do zawartości

JAWA 650 Classic


Gość Lefthandy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jakość przebije nawet chińskie czopery

 

 

nie wierzę !!! a to mozliwe ? :evil:

 

A poważnie - wyglada ... inaczej, ale chwalony jest mocno :buttrock: i przez Pawła i przez ...Scotta ... chyba

Edytowane przez piwo

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos wchodzi na rynek zawsze jest wychwalane pod niebiosa - to sie podobno marketing nazywa...:icon_question:

Chyba nikt nie bedzie reklamowal czegos nowego jako beznadziejnego - samobojcow wsrod producentow czegokolwiek nie ma. Nawet nowe Prince Polo jest lepsze od starego choc to dalej to samo Prince Polo...:icon_question:

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

W ostatnim numerze MOTOCYKLA był test tego HD. Chyba, że testujący byli "opłaceni" przez HD, wtedy to się nazywa marketing. Tyle, że prawo wymaga umieszczania informacji typu: artykuł sponsorowany itp.

 

Lefthandy -> Mam wrażenie, że jesteś totalnie zielony w temacie motocykli. Odbierz prawo jazdy i pojeździj trochę :eek:

 

Pompka: wielkie brawa za spostrzegawczość :evil: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno jakością bije na głowę wszystkie pozostałe

jaką jakością? widziałeść jakość HD? może technologia (heble, silnik,itp) jest przestarzała, ale jakość wykonania??? nie słuchaj tych co Ci to mówią - robią Cię jawnie w ch... - poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawka wygląda ciekawie. Odświeżony silnik Rotaxa ten co w BMW F650. Jeśli rozwiązali problemy z rozrusznikiem i kołami zębatymi to pewnie jest git.

Ale za taką cenę to lepiej jakąs japonie. używanego Suzuki VL1500 Intruder możesz kupić za 17-18k PLN a moto przednie - duże, niskie i grube. A jak lubisz bardziej choperowy styl to są rózne Virago, Shadow`ki, Intrudery itd za mniejszą kasę.

 

 

PS.Proszę Was panowie aby ci którzy nie mają do czynienia z Harleyem nie wypowiadali się na jego temat.

Co głupi nie dosłyszy to zmyśli... :)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ci co go mają tylko w garażu nie gadali o jeżdzeniu nim.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Dajmy spokój Harleyom, bo za chwilę rozpęta się tu awantura taka jakie co chwilę wybuchają w temacie z chińczykami. Może to jest i fajne bo przynajmniej coś się dzieje. Ale na dłuższą metę jest cholernie męczące.

Czy jest ktoś może kto miał z tym silnikiem (mam na myśli tego ROTAXa oczywiście) do czynienia i może coś powiedzieć na temat jego wad i zalet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jawie 350 słyszałem, że to syf tyle, że o tej starej z "dawnych dobrych czasów"

 

Ja przez wiele lat jezdzilem Jawa ts 350 i nie narzekalem - ale to byl motocykl dla ludzi dbajacych o motocykle nie dla polmozgow zarzynajacych sprzeta bez sprawdzenia oleju, oczyszczenia swiec, przemycia gaznika od czasu do czasu, nasmarowania linek. Na trasie zadna MZ nie zapewniala tej wygody co jawa.

Tak samo starsze jawy czy tez cz jak ktos o nie dbal odplacaly sie bezawaryjnoscia. Ta Jawa mi sie podoba a na pewno jest dla motocyklisty indywidualisty. Sam bym sie z checia nia przejechal i zobaczyl jak jawy sprawuja sie w dzisiejszych czasach.

Edytowane przez Martius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Ja przez wiele lat jezdzilem Jawa ts 350 i nie narzekalem - ale to byl motocykl dla ludzi dbajacych o motocykle nie dla polmozgow zarzynajacych sprzeta bez sprawdzenia oleju, oczyszczenia swiec, przemycia gaznika od czasu do czasu, nasmarowania linek. Na trasie zadna MZ nie zapewniala tej wygody co jawa.

Tak samo starsze jawy czy tez cz jak ktos o nie dbal odplacaly sie bezawaryjnoscia. Ta Jawa mi sie podoba a na pewno jest dla motocyklisty indywidualisty. Sam bym sie z checia nia przejechal i zobaczyl jak jawy sprawuja sie w dzisiejszych czasach.

 

No dokładnie, to jak z motorkami z Chin.

 

 

http://www.faston.home.pl/firma.htm

 

http://motodriver.eu/post54675.html

 

Ok. trochę łyknąłem info na temat silniczków ROTAX i pozwoliłem sobie zamieścić dwa linki, które będę monitorował.

Czym więcej czytam tym bardziej się przekonuje, że to może być naprawdę w pytę motorek.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zebym sie czepial, ale co przemawia za tym zebys kupil taki motocykl, co powoduje ze powaznie rozmyslasz nad posiadaniem takiego cuda jako glowne wozidelko? musisz liczyc ze tez sie bedzie to psulo, ze nawet prosta wymiana oleju czy klockow moze sie okazac wyzwaniem, bo czesci bedziesz sam musial sciagac z czech, co prawda do czech mamy za darmo :P , no ale sam wiesz, jako kup lepiej shadowke lub dragstara i bedziesz mega zadowolony i wolny od problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

nie zebym sie czepial, ale co przemawia za tym zebys kupil taki motocykl, co powoduje ze powaznie rozmyslasz nad posiadaniem takiego cuda jako glowne wozidelko? musisz liczyc ze tez sie bedzie to psulo, ze nawet prosta wymiana oleju czy klockow moze sie okazac wyzwaniem, bo czesci bedziesz sam musial sciagac z czech, co prawda do czech mamy za darmo :icon_mrgreen: , no ale sam wiesz, jako kup lepiej shadowke lub dragstara i bedziesz mega zadowolony i wolny od problemow

 

Znalazłem stronkę jakiejś firmy w Polsce z częściami do JAWY i ten motorek też mają w ofercie. Kosztuje 19 coś. Na wiosnę stare roczniki mogą jeszcze spaść z tej ceny. Ale ja jeśli już to będę kupował coś najwcześniej za dwa lata.

 

...ale będzie jednym z wielu, czego zapewne chce uniknąć kupując Jawę.

 

Coś za coś, życie to sztuka kompromisów :)

 

No, dokładnie. Mieć coś czego nie mają inni.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz być inny to kup Harley`a. Fakt że kooooope ludzi tym jeżdzi ale inni zawsze będą o Tobie mówić:

"Koleś na Harley`u". :P A jak to brzmi...ach..... :) :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...