Jump to content
Varg

Harley Electra Glide

Recommended Posts

W

:))))) W zasadzie to nie wiem kto kupuje te HD z TC chyba tylko tacy frajerzy jak ja :)

Jesteś nowy na tym forum a już pijesz do wiekszosci użytkowników Edited by pyzdra1

W

Jesteś nowy na tym forum a już pijesz do wiekszosci użytkowników

Ale tak konkretnie to o co Ci chodzi?

...i siebie samego przy okazji też nazywam frajerem...wyluzuj kolego bo albo nie potrafisz czytać między wierszami albo za wszelką cene chcesz mi przywalić bo wydaje ci się że jesteś ode mnie lepszy. Nie dam się wkręcić w takie bicie piany i nie będę kontynuował z tobą wymiany zdań tym bardziej że wątek jest o czym innym. Przepraszam jeżeli ktokolwiek poczuł się dotknięty moją wypowiedzią.

Stosował ktoś czarny "redżówenator" harleya do owiewki w elce? czy stosując ten preparat można osiągnąć zadowalający efekt przywrócenia czarnego koloru na wyblakłej powierzchni czy to raczej będzie reanimowanie trupa?

Ja wewnętrzną wypełnienie owiewki reanimowałem plakiem - matowym. Wyszło super.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Stosował ktoś czarny "redżówenator" harleya do owiewki w elce? czy stosując ten preparat można osiągnąć zadowalający efekt przywrócenia czarnego koloru na wyblakłej powierzchni czy to raczej będzie reanimowanie trupa?

Popatrz na produkty dedykowane do detailngu aut/samochodów.

Plaki i tym podobne to szajs ale jest w tej chwili w specjalistycznych sklepach środków do wyboru do koloru. Do plastików również. Wyobór konkretnego preparatu zależy od tego jaki efekt chcesz osiągnąć albo co zamaskować... Kiedyś do czarnych plastików używałem preparatu (o ile nazwy nie pokręciłem)Aero303. Naprawdę fajny efekt daje i świetnie zabezpiecza.

Ja kupuje takie rzeczy u siebie na miejscu w "ShowCarShine" - właściciel tego sklepu internetowego ma świetne rozeznanie w swojej ofercie i zawsze jak dotąd dobrze mi doradza. Może warto zadzwonić albo popytać u siebie. W każdym większym mieście są już pewnie takie specjalistyczne sklepy.

Jak by ktoś jeszcze chciał się ze mną podzielić parts manualem do flhtcu 2010 to chętnie przytulę, a w dowód wdzięczności i flaszkę wyślę ;)

Daj adres mailowy to wyślę Ci Service Manual by Harley-Davidson do turingów od 2009r.( oczywiście po angielsku)

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

dzięki chorcio bracie, serwis manual mam chodzi mi o parts manual gdzie są diagramy i czesci z numerami podobno jest coś takiego. jak masz to wysylaj na [email protected] dzięki.

Edited by whiterabbit

Zobacz na sklep małyhd on tam ma takie schematy podstawowych części - kiedyś na forum była podana strona do takich katalogów spróbuje poszukać

No i znalazłem tu masz fiszki http://partsfinder.onlinemicrofiche.com/ronnies/showmodel.asp?make=hdmc do wyboru są wszystkie modele harleya i części wraz z cenami - myślę , że na flaszkę zasłużyłem ;)