Skocz do zawartości

"Pa" w oponach


JeLoN3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a szukałeś w google ?? jest mnóstwo stron poświęconych WSK może gdzieś pisze...........pozatym na orginalnych oponach pisze chyba ciśnienie maksymalne ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napompuj na oko,jak bedzie flak to dopompujedz,jak bedzie zatwarda i bedzie cząsło to upuscisz. Człowieku to tylko wsk :crossy:

No może trochę krytycznie do tego podeszłeś... :crossy: to nie tylko wsk bo to motor jak każdy inny i jak ktoś ma wsk to nie znaczy że trzeba go"jakby"olewać wsk to dobry sprzęt moj pierwszy motor to był jezdziłem na nim 5lat i chętnie bym ją postawił w moim garażu :biggrin:

 

PS: Wsk to legenda polskiej motoryzacji, i trochę sie jej szacunku należy,bo mowiąc "to tylko wsk" jakby trochę kpisz,sorki ze mnie tak poniosło :biggrin: ale wkur*ia mnie jak ludzie się smieją z wsk bo za 5 -6 lat wsk w oryginalnym stanie bedzie nieosiągalna i wtedy ktoś powie"chłopie to tylko DR,tu wsk to prawdziwa legęda i rodzynek" myśle że nie uraziłem nikogo moją wypowiedzią, a DR to był tylko przykład ;) pozdro

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kole przednim powinno być 1,3 at ,a w kole tylnym zależnie od obciążenia pasażerem 1,5at bez i 1,9 at z plecaczkiem j.gif

Ja bym powiedzieł,że w kole przednim 0,8 atm

w kole tylnym:

- bez pasażera 1,2 atm

- z pasażerem 1,5 atm

To dane z serw. modeli m06-Z i L wiec dla b3 bedzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cząsło

 

częsie to tobie chyba głową........

 

nie po to producent podaje optymalne ciśnienie żeby pompować ile sie chce..........odpowiednie ciśnienie w oponie sprzyja normalnemu zużyciu paliwa, opon więc może warto je znać ?? niepodoba ci sie coś w tym temacie to nie pisz i tyle łaski bez.......

 

i troche szacunku dla WSK

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...