Skocz do zawartości

Honda Shadow VT 600 czy Suzuki Intruder VS 800 ( VT600 vs. VS800 )


gery997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktory z tych motocykli byscie bardziej polecjili Mam zamiar kupic i nie wiem na ktory sie zdecydowac A moze macie jakies inne do polecenia Cena jaka moge wydac to tak do 15tys.Z gory dzieki za odpowiedzi. Dodam jeszcze ze odpada virago poniewaz za bardzo mi sie ten model niepodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie nalezy zachwalac sprzetow musisz zobaczyc na ktorym bedziesz sie lepiej czul ktory bardziej przypasi ci do gustu

aczkolwiek jesli ja mialbym wybierac to intruder przemawia za nim kardan wiekszy piec jest poreczniejszy zrywniejszy

ni i nie ma co ukrywac chyba ladniejszy pozatym jest on produkowany od ix lat w niezmienionej postaci i jest caly czas piekny wiec cos w tym musi byc poztym lapuia niezle przebiegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie że Intruder - zalety : piekny, wał kardana, mocniejszy, zrywniejszy, no i ten dżwięk (jeżeli będzie miał puste wydechy); jedna wada - słaby tylny hamulec bębnowy. W Shadowce niestety napęd jest na łańcuch - a co z tym się wiąże - cykliczne jego naciąganie, regulacja, wymiany a przy motocyklu w którym brakuje centralnej stópki jest to troche trudne. Ale od Ciebie zależy na czym będziesz jeździł. Polecam INTRUDERA. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intruz jak każdy motocykl ma swoje zalety - których oczywiście jest bardzo dużo) i trochę wad. na pewno nie jest chopperem dla duzych :buttrock: mężczyzn (pow. 185cm - siodło jest na wysokości 790 mm), utrudniony jest dostęp do akumulatora - ale to sa drobiazgi, jak juz wczesniej pisałem hamulec ale i w przednim mógłby byc stalowy oplot na przewodzie no i koniecznie musza byc porządnie zsynchronizowane i wyregulowane gaźniki. Ja w nim więcej żadnych wad nie znajduję. Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie wady:

- podnózki cofnięte do tyłu, nogi na dłuższych trasach się męczą

- kierownica typu Wigry3 tez utrudnia jazdę

 

ale te dwa poblemy można szbko i łatwo rozwiązać...podnóżki wysówasz do przodu i zmieniasz kierownice na szerszą i większą.

 

Poza tym Intruz jest PIĘKNY -do zobaczenia na drodze bo widze że nie mieszkasz daleko :icon_biggrin:

Edytowane przez bodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

 

Mam Bardzo poważny dylemat.

Ostatnie 3 lata jeździłem Rebelką. Sprzedałem ją już i chciałem kupić większego Choppera.

Mam na oku Honde Shadow VT 600

http://www.allegro.pl/item366614324_honda_..._z_niemiec.html

 

Oraz Intrudera

http://www.allegro.pl/item361313598__suzuk...92_zobacz_.html

 

Nie wiem co mam wziąć...

Shadow jest młodsza i trochę wizualnie większa. Mam 185cm wzrostu i 70kg, mój plecaczek 180cm i 75kg.

Ale czy Honda jest tak niezawodna jak Suzuki...??

Intruder jest w dodatku mocniejszy.

Chcę wziąć na raty coś na czym pojeżdżę przez parę lat.

Do Shadow się już przymierzałem i... nie mogłem spać w nocy.... Do intrudera jeszcze nie, ale niedługo mam zamiar.

Oba sprzęty są w sumie tej samej klasy.

Podobnie wystylizowane, nie robią mi różnicy jeśli chodzi o wygląd.

Który jest lepszy w użytkowaniu???

 

Proszę więc o jakieś opinie o tych motocyklach. Najlepiej obiektywne opinie ich użytkowników.

Edytowane przez Bodom Child
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz się nad czym zastanawiać - Honda !!!

Niezawodny silnik, trwała konstrukcja - nigdy nie miałem takich dylematów - od razu na początek drogi wybór był jeden .

 

Ta z 1998 roku wygląda całkiem fajnie - choć 22.000 ???? może mil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...