Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazlem w archiwum, a informacja moze kogos zainteresuje.

 

Na 2008 Kawasaki przewiduje wypuszczenie nowego modelu ninja 250.

 

http://www.kawasaki.com/Products/detail.as...&content=photos

 

Co sadzicie ?

 

Z moich informacji wynika, ze pojawi sie w Polsce na poczatku roku.

 

Wyglada ciekawie i mysle ze mozna rozwacyc jako pierwsze moto dla tych, co lubia sportowy charakterek, a nie potrzebuja diabla pod dupskiem :)

 

Moim zdaniem taki model ladnie wypelnia luke miedzy nieco rowerowymi 125'mi a "powaznymi" moto. Dotychczas w klasie 250 poza cbf i ybr malo sie dzialo.

 

Jesli tylko cena bedzie nizsza niz gs500f (ktory w 2008 juz sie w salonach nie pojawi) - tak powiedzmy 15k - bedzie to dla mnie powazne rozwazenie do zakupu pierwszego moto.

Edytowane przez Vince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,powiem tak,myślałem zanim mi się otworzą obrazki ,że będzie jakoś ciekawie wyglądała a to taki design jak w latach 90 były,ale jak na pierwsze moto czy do miasta to może być dla niektórych fajny motocykl.Może np: będą tanie części lub w ogóle moto bedzie tanie w utrzymaniu.Ale na dłuższe drogi to mocy mało...

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylistycznie bardzo ładny jak na tę pojemność-model 2008. Mocy dużo zamało ok. 30 koni przy 150kg. Tylna opona tylko 130. Sportowy wygląd nie rekompensuje braku mocy. Lepiej kupić 500tke która dobrze jeździ a nie tylko wygląda. Z drugiej strony jest to najciekawszy motocykl z 250, tylko nie widze powodu by kupić 250 w czterosuwie.

Edytowane przez WoWski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy linki jest chybiony dopiero drugi predstawia model na nadchodzacy rok.

Jest specyfikacja ale nic tam nie pisze o tym ze bedzie miec 30 KM ?

Na scigaczu jest tez krotkie info LINK

 

Wogole to amrykance maja dziwnie mylace nazwy moto bo ich ninja 500 to stary dobry gpz 500 natomiast ninja 650 to ER6s

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 2 link jest OK, calkiem ladny design...

6 biegów, 151 KG, 4 kolory do wyboru,

17 calowe felgi,

cena 3.500 dolarów

 

Ogólnie wszystko co nowe - nowoczesna chlodnica itd.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna maszynka :icon_mrgreen: Nie mogłem znaleźć ile to ma kucy ale według mnie to trafny pomysł - taki mały sportowy turystyk :banghead: Ciekawe ile będzie w Polsce kosztował, bo jeśli cena będzie przyzwoita to może mieć powodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link w pierwszym poscie (autor Vince) prowadzi do Kawasaki GPZ 250 a nie do nowego modelu. W ameryce modele GPZ maja nazwe Ninja, zabieg czysto marketingowy.

 

Moglby ktos poprawic linka bo jak widze to tylko dwie osoby zauwazyly ten blad a reszta klepie w kolko to samo ze moto wyglada na stare.

 

To jest nowa nindżawka : http://www.kawasaki.com/Products/detail.as...&content=photos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w Polsce cena będzie na przyzwoitym poziomie to mam nadzieję, że takie Kawasaki jak i inne mniejsze pojemności zaczną się u nas przymować.

 

Często żal patrzeć co ludzie sobie ściągają na pierwsze moto z zagranicy albo kupują używane w Polsce. Zakatowanych trupy o mega pojemnościach po "glebie parkingowej" i używane "turystycznie".

A po tygodniu widać śmierć w oczach bo coś kurde nie działa albo koło odpada w trakcie jazdy.

 

W sumie to bardzo ładne moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...