Skocz do zawartości

ODPALENIE HONDY NA WTRYSKU


Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 lat później...

Kod błędu z systemu diagnostyki możesz odczytać na podstawie ilości mrugnięć kontrolki MIL; bardzo waży jest czas świecenia kontrolki. Jeżeli kontrolka wykona dwa długie mrugnięcia i pięć krótkich to kod błędu jest równy 20 + 5 = 25.

Jak odczytać kody MIL opisane jest w książce serwisowej oraz na stronie:

https://www.cbr500riders.com/forum/how-forum/30170-how-read-mil-codes-your-bike.html

 

Przykład:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby odczytać zapamiętane kody błędów na kontrolce MIL (Malfunction Indicator Lamp) należy zewrzeć ze sobą piny(brązowy i niebieski) na złączu diagnostycznym (DLC). Na poniższej stronie pokazane jest jak to zrobić:

https://www.cbr500riders.com/forum/how-forum/30170-how-read-mil-codes-your-bike.html

 

Tu jest dokładny opis kiedy kontrolka MIL mruga:

http://www.nt-owners.org/forums/showthread.php?8116-Read-amp-Reset-MIL

Edytowane przez samonek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
W dniu 5.05.2008 o 22:42, automoto napisał:

WITAM

Chciałem podziekować za podpowiedzi i rady dotyczące problemu hondy nt 700v z 2007r

Dzis wlasnie rozwiazałem swoj problem dzieki temu forum i człowiekowi ktory na nim udziela dobrych wskazówek i pomaga w tego typu sytuacjach mi akurat pomogło i jestem zadowolony jest swietnym elektronikiem motocyklowym pokierował mnie telefonicznie i rozwiazałem swoj problem jego nick na forum to R2D2 macie problemy piszcie do niego a napewno wam pomoże i pokieruje dzieki!!!pozdr.

 

W dniu 5.05.2008 o 22:42, automoto napisał:

WITAM

Chciałem podziekować za podpowiedzi i rady dotyczące problemu hondy nt 700v z 2007r

Dzis wlasnie rozwiazałem swoj problem dzieki temu forum i człowiekowi ktory na nim udziela dobrych wskazówek i pomaga w tego typu sytuacjach mi akurat pomogło i jestem zadowolony jest swietnym elektronikiem motocyklowym pokierował mnie telefonicznie i rozwiazałem swoj problem jego nick na forum to R2D2 macie problemy piszcie do niego a napewno wam pomoże i pokieruje dzieki!!!pozdr.

Witam chciałbym się skontaktować z Panem o nicku R2D2 bo mam mały problem z iskra w Hondzie deaville nt700va

Wotam

Witam mam problem z iskra była i znikła po regulacji zaworów I wymianie świec i teraz nie ma iskry czy to od tego hiss czy to on blokjje iskrę czy też coś innego proszę o pomoc 601352811

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...