Skocz do zawartości

Test tysiąców z 2008 roku


Rekomendowane odpowiedzi

A w sumie to już chyba reguła, że Honda najcięższa, najsłabsza, mało efektownie oddaje moc... itd. itp. A jednak kopie dupsko konkurencji... Motocykle doskonałe? :P

Kopie to dopiero od tego roku (w przypadku 600 od zeszłego), bo wcześniej to raczej ona była kopana :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak w przyszłym roku wypadnie nowe K9 Suzuki. Przypuszczam, że będzie to niezła modyfikacja pod względem technicznym jak i stylistycznym... aczkolwiek mam nadzieję, że małe ludziki z suzuki nie pójdą w ślad hondy jeśli chodzi o wygląd nowego K9 :P

 

Osobiście jestem miłośnikiem GSXR-ów... także mam nadzieję, że nie spaskudzą tego projektu :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd i wymiary chyba można zepchnąć z planu całkowicie?

Są to przecież motocykle to uzyskiwania jak najkrótszych czasów na danym odcinku (torze), czas ma być najkrótszy, a jeśli ma na to wpływ (a ma) mniejsza waga, a co za tym idzie mniejsze wymiary to chyba NORMALNYM jest, że konstruktorzy dążą do całkowitego minimum?.

 

Ja się dziwię, że niektórych to dziwi.

 

Ludzie, zastanówcie się do czego służą te motocykle, albo inaczej - do czego są projektowane, do jakich zadań.

 

Chociaż rozumiem, szpan to szpan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem lekture testu tysiacow w Fast Bikes i co mnie nie cieszy tez wygral blady :buttrock: co dziwne wedlug ich pomiarow blady jest najmocniejszy na kole ze wszystkich testowanych moto no i oczywiscie jest najlzejszy :clap: napisali tez ze wkoncu honda wypuscila cos co powinni puscic juz dawno czyli wscieklegho litra ktory potrafi na gume wstac na trojce przy 110 mph :) drugie miejsce zajela nowa 10 trzecie gixxxer (za ciezki ) a ostatnia r1 ktora skwitowali ze jedynym powodem do jej kupna jest wyglad (co potwierdzilo moja teze ze r1 to lanserski sprzet :biggrin: ) ogolnie strasznie chwala honde tylko narzekaja na malowanie ( mieli burgundowa ) i nowym wlascicielom proponuja odrazu przemalowanie moto w jakas replike :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm

No całkiem ładnie ze Blady tak sie postarał,no ale ten jego wyglad jest maxymalnie odpychajacy. Osobiscie uwazam ze chyba to bedzien najdrapierzniejszy Blady w historii.W porównaniu z rocznikiem '04 to zx10 był duzo drastyczniejsza maszyna w oddawaniu mocy - cos jaky był nadpobudliwy, a blady spokojny stonowany.W '04 ZX10 było czuć jakby normalnie diabła zamkneli w silniku. :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer jak dla mnie byl by najlepszy

dopiero potem fire ale jak kto tam woli...

 

Ta cała nowa stylistyka jest za nowoczesna stary model to stary model ma klase ...

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm

No całkiem ładnie ze Blady tak sie postarał,no ale ten jego wyglad jest maxymalnie odpychajacy. Osobiscie uwazam ze chyba to bedzien najdrapierzniejszy Blady w historii.W porównaniu z rocznikiem '04 to zx10 był duzo drastyczniejsza maszyna w oddawaniu mocy - cos jaky był nadpobudliwy, a blady spokojny stonowany.W '04 ZX10 było czuć jakby normalnie diabła zamkneli w silniku. :)

 

pzdr

 

I za to właśnie kocha się Kawasaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...