Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

siema chciał bym sie dowiedzieć coś o tym moto (http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M688203), znam juz je od dawna ale chciałem zaciągnąć opinii jak sie sprawuje w terenie i na drodze...Czy ktoś tym śmiga na kole oraz o dostępność części(raczej z tym problemu nie będzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm ja latalem 1 sezon na RX 125 po lesie i bylo bosko . W koncu silnik Rotaxa :icon_evil: boskie zawieszenie upsidedown i bardzo lekka.

 

1 mi sie nie podobal - z wydechu plula olejem do dzis nie wiem czemu :wink:

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, pisze że bezwypadkowy, ale sam pokazuje na zdjęciach różne rysy na lakierze, które sugerują gleby :)

 

Ja też się temu motorkowi przyglądałem, ale wszystkie rzeczy które mogłyby ulec uszkodzeniu przy wypadku, ma wymienione na nowe : manetki, kierunkowskazy, lusterka, handlebary. Ciekawe dlaczego hehehheh

 

Bądź ostrożny, weź latarkę i oglądaj pęknięcia na spawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten minarelli Am5 ogólnie to kicha straszna przynajmniej mój palic nie chciał świece trzeba było wymieniać co jakies 500 km bo inaczej nie odpalał, pompa wody mi poszła w nim cały silnik do rozebrania:/ potem simmering na wale, wymieniałem mu tłumik na arrowa gaźnik na 16 mm delltoro moduł na sporotwy ten zółty i jechał kutas 70km/h hahahhahah wtedy powiedziałem nigdy więcej aprili ale znowu kupiłem i ta sie w ogóle nie psuje.:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

To że nie ma podnóżków nie znaczy że jest jednosobowa. O tym powiedzą dokumenty. Z tego wiem to do 92r rx-y miały na miejscu pasażera jakiś plastik i być może tamte były seryjnie jednoosbowe.

 

 

co do silnika minarelli am. Jednostka popularna myśle że bardzo dobra. Miałem też sporo problemów bo wymieniłem praktycznie cały silnik i wtedy lata raczej bezproblemowo(odpukać w niemalowane). Niestety nienaprawiane silniki, zajechane, robione tylko pod sprzedaż bedą sie mysle psuły bo to jednostka dośc wyżyłowana. Niestey żeby jeździć trzeba zrobić :]

 

skrzynia w am6 jest trochę niedopracowana i biegi mogą zgrzytać ale to chyba normalka dla am.

 

zawieszenie przód jest naprawde bardzo dobre. dobrze wybiera i myśle że wjazd w ostrzejszy teren nie zrobiło by na nim wrażenia. ( co prawda ostrego terenu nie sprawdzałem ale tak mysle)

 

Na koniec chce dopowiedzieć że troszke dziwnie mi się ją prowadzi. Wydaje mi się że silnik ma troche za małą moc do tej masy....ponad 100kilo. Mowa oczywiście o serii ale od czego są gaźniki i cylindry.

Edytowane przez hefaistos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 lat później...

Cześć :) Mam pytanie odnośnie wyżej wspomnianej Apki RX, pytanie brzmi:

 

- Mam 185cm, potrzebuję coś by skoczyć legalnie do szkoły i czy jak na mój wzrost nie będę na niej wyglądał jak żyrafa na wielbłądzie?

 

- Z tego co mi wiadomo, można chyba regulować tylny amortyzator, to prawda?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...